همشهری‌آنلاین: بحرین یک تیم امنیتی را از طریق وزارت کشور خود همراه تیم ملی به تهران اعزام کرده است.

ایران و بحرین

به گزارش برنا و به نقل از روزنامه گلف دیلی نیوز، در شرایطی که تیم‌های ملی ایران و بحرین فردا شب (19 مهر) در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در ورزشگاه آزادی در برابر یکدیگر قرار می‌گیرند، بحرین یک تیم امنیتی را از طریق وزارت کشور این کشور همراه تیم ملی به تهران اعزام کرده است.

more  ایران- بحرین در سیزدهمین مصاف

این اقدامات نشان می‌دهد که بحرینی‌ها بالاترین سطح امنیتی را در تهران دار نظر گرفته اند. آن‌ها همچنین از مقامات فدراسیون فوتبال ایران درخواست کرده اند امکانات امنیتی بیشتری را در اختیار آنان قرار دهد و به این منظور پلیس ایران خدماتی را به اعضای تیم ملی بحرین ارائه داده است.

مقام ارشد تیم امنیتی بحرین که خواست نامش فاش نشود، در این باره می گوید: همه چیز خوب پیش می رود و میزبان ما همکاری بسیار خوبی داشته و درخواست های ما را به خوبی اجرا کرده است.

وی در ادامه سخنان خود تصریح می کند: یک تیم اسکورت نیروی پلیس ایران در هر جایی که ما می رویم، همراه ماست و تاکنون همه چیز مطلوب و بدون اشکال بوده است. ما امیدوار هستیم که بتوانیم همین شرایط را برای تیم ملی ایران در زمان حضور در بحرین در بازی برگشت فراهم کنیم.

این مقام امنیتی در ادامه می افزاید: وظیفه اصلی ما این است که بازیکنان و مقامات فوتبال کشورمان را از خطرات و تهدیدها دور نگه داریم.

گفتنی است انتظار می رود بیش از هزار نیروی امنیتی، امنیت ورزشگاه صد هزار نفری آزادی را در بازی فردا شب فراهم کنند.

کد خبر 148089

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار