همشهری آنلاین: کارلوس کی‌روش از حضور بیش از 20 هزار تماشاگر در سالن آزادی برای تماشای دیدار تیمهای والیبال ایران و چین به وجد آمد و گفت: تیم ملی فوتبال باید از والیبال الگو بگیرد.

کارلوس کی‌روش

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که برای تماشای دیدار پایانی رقابتهای قهرمانی والیبال آسیا به ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی رفته بود در گفت‌وگو با ایسنا ، درباره احساس خود از قهرمانی ایران و جو ورزشگاه آزادی صحبت کرد که متن آن در زیر می‌آید.

  •  آقای کی‌روش! در شب قهرمانی تیم ملی والیبال ایران در آسیا در ورزشگاه آزادی حضور داشتید.

 من یک ورزشکار به تمام معنا هستم و از ورزش والیبال هم لذت می‌برم. امشب برای حمایت از تیم ملی ایران در بازی فینال جام ملت‌های آسیا به ورزشگاه آزادی آمده بودم. من به تیم ملی ایران، بازیکنان، کادر فنی و به ویژه تماشاگران عزیز ایران این قهرمانی را تبریک می‌گویم. من در این بازی یک چیز خارق العاده دیدم و واقعیت این است که از حضور این همه تماشاگر به وجد آمدم. این قهرمانی را به ایرانی‌ها تبریک می‌گویم.

  • در طول بازی شما همراه با تماشاگران برای هر امتیازی که ایران کسب می‌کرد به خوشحالی می‌پرداختید.

 من واقعاً از حضور این همه تماشاگر و همچنین بازی زیبای تیم ملی والیبال ایران لذت بردم. از هر جهت دوست داشتم که ایران قهرمان شود و حالا از این قهرمانی خیلی خوشحالم.

  • والیبال ایران قهرمان آسیا شد، آیا تیم ملی فوتبال هم می‌تواند؟

 تیم ملی فوتبال باید از تیم ملی والیبال الگو بگیرد. وظیفه ما این است که همیشه رویا داشته باشیم و برای موفقیت تلاش کنیم. اگر این رویا در تفکرات ما نباشد هیچ وقت موفق نمی‌شویم.

کد خبر 147037
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز