همشهری‌آنلاین: تیم ملی فوتبال کشورمان نخستین دیدار در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 را با پیروزی برابر مالدیو به پایان رساند تا در دیدار برگشت کار آسانی برای صعود به مرحله بعدیاین رقابتها داشته باشند.

تیم ملی

به گزارش مهر، دیدار رفت تیم های ملی فوتبال ایران و مالدیو در مرحله مقدماتی جام جهانی 2014 شامگاه شنبه اول مرداد در حضور بیش از 10 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در پایان با برتری 4 بر صفر شاگردان کارلوس کی روش به پایان رسید.

در این دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان با ترکیب سیدمهدی رحمتی، هادی عقیلی، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، مهرداد پولادی (احسان حاجی صفی)، مازیار زارع (محمد قاضی)، علی کریمی(کاپیتان)، محمدرضا خلعتبری، هادی نوروزی(سعید دقیقی)، قاسم حدادی فر و کریم انصاریفرد به میدان رفتند.

در این دیدار کریم انصاریفرد ( 4 و 62) ، علی کریمی(67) و سعید دقیقی(88) برای تیم ملی فوتبال کشورمان گل زدند. شاگردان کارلوس کی روش در نیمه اول ناهماهنگی زیادی داشتند و نتوانستند فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارند اما در نیمه دوم روند هجومی تیم ملی تغییر کرد و موقعیت های زیادی را روی دروازه مالدیو ایجاد کرد و فوتبال امیدوارکننده تری را به نمایش گذاشت.

تیم ملی فوتبال کشورمان باید روز پنجشنبه هفته جاری در شهر ماله دیدار برگشت را برابر مالدیو برگزار کند تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله بعدی رقابتهای مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل مشخص شود.

کد خبر 141086

برچسب‌ها