همشهری آنلاین- هلن صدیق بنای: هدیه تابلوی تبلیغاتی غول پیکر مردی به همسرش به مناسبت پنجاه سال زندگی مشترک!!

تابلوی تبلیغاتی

لویس کرانتز یک پیرمرد امریکائی است که تصمیم عجیبی برای پنجاهمین سالگرد ازدواجش می‌گیرد. او می‌خواهد یک هدیه ویژه در این روز به همسرش تقدیم کند.

مردی که در تمام طول زندگی مشترک به همسرش عشق ورزیده حالا می‌خواهد این عشق را به نوعی زیبا و خاص به نمایش همسر و همه جهان بگذارد.

به همین منظور او با یکی ازشرکت‌های بزرگ تبلیغاتی تماس گرفته و سفارش یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ با عکس عروسی و پیامی رمانتیک می‌دهد.

و تاکید می‌کند که می‌خواهد این تابلوی تبلیغاتی در یکی ازشلوغ‌ترین خیابانهای شهر سن فیلیپ به نمایش گذاشته شود.

چرا که می‌خواست علاوه بر همسرش همه مردم شهر بدانندکه او چقدر همسرش را دوست دارد.

 

تابلوی تبلیغاتی

او برای جلب توجه همسرش به این تابلو از دوستان پلیس خود کمک گرفته بود. بدین ترتیب که  وقتی ماشین آنها به نزدیکی این تابلو رسید، پلیس‌ ماشین آنها را به دلیل تخلف متوقف کرده و به بررسی مدارک آنها بپردازد تا در این فرصت، شارون همسر این مرد خوش ذوق متوجه این تابلو زیبا شود.

برنامه همانطوری که طراحی شده بود، اجرا شد. یعنی وقتی شارون، متوجه این تابلوی زیبا و غول پیکر شد، فریادی از شادی کشیده و به آغوش همسرش می‌پرد. در همین زمان دوستان لویس با دسته گل‌های رز سفید و سرخ از مخفیگاه خود خارج شده و به سمت آنها می‌دوند تا پنجاهمین سال ازدواجشان را تبریک گویند.

طبق سنت آنها، لویس این مرد خوش ذوق باید با تقدیم دسته گلی برای پنجاهمین بار از شارون (همسرش) تقاضای ازدواج کند. لویس اولین بار روز دوم ژوئیه 1961 از شارون خواستگاری کرده بود.

او بر روی این تابلو نوشته بود؛  " 50 سال زندگی مشترک هنوز تو تنها کسی هستی که دوستش دارم"

لویس کرانتز در این زمینه در وبلاگ خود می‌نویسد: این کار توجه و قدردانی بسیار کوچکی به محبت‌ها و تلاش‌های همسرم در طول مدت زندگی مشترکمان محسوب می‌شود.

تابلوی تبلیغاتی-امریکا


از طرفی باور دارم که نمایش این تابلوی تبلیغاتی بزرگ عاشقانه در یک خیابان شلوغ و پرجمعیت، کافی است تا آن احساسات و عواطفی که در شلوغی‌ و گرفتاری‌های روزمره زندگی زناشویی رو به فراموشی گذاشته است، دوباره مورد توجه قرار گیرد.

من مطمعنم در آن روز نه تنها‌ من بلکه بسیاری از مردان و زنان با دیدن این تابلو، نگاهی دوباره به نقش احساسات و عواطف در روابط و زندگی مشترک خود کرده‌اند.

او می نویسد؛ من خیلی خوشحالم چرا که تا به حال 400.000 نفر گزارش دادند که با دیدن این تابلو تحت تاثیر قرار گرفته‌‌اند. آنها نوشته‌اند که می‌خواهند، به نقش عواطف در روابط و زندگی مشترک خود توجه کنند.

راستی شما چطور؟ آیا شما هم تحت تاثیر قرار گرفته‌اید؟

 

کد خبر 140712

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار