مجموع نظرات: ۰
سه‌شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۰ - ۱۷:۵۰
۰ نفر

گروه شهری: مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: برای ساخت و توسعه مترو ماهانه حداقل به 50 میلیارد تومان نیاز داریم که اگر اعتبارات مصوب مترو به موقع پرداخت نشود، روند ساخت و توسعه خطوط با مشکل مواجه خواهد شد.

هابیل درویش با بیان این مطلب اظهار کرد: با اعتباراتی که شهرداری تهران از ابتدای سال تاکنون پرداخت کرده کارها را به هر نحو که شده، پیش برده‌ایم اما نیازمند آن هستیم که دولت نیز اعتبارات مصوب را به موقع و به‌طور کامل پرداخت کند. وی افزود: از ابتدای سال، مبلغی برای بخش عمرانی و ساخت و ساز به‌صورت علی‌‌الحساب از سوی دولت به مترو پرداخت شده است اما نیازمند حمایت‌های بیشتر و جدی‌تر و پرداخت کامل و به موقع اعتبارات مصوب هستیم.

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: ایستگاه کهریزک، شیخ‌الرئیس، استاد معین و تجریش ایستگاه‌هایی هستند که تا پایان تابستان به‌مرور به بهره‌برداری خواهند رسید.درویش تصریح کرد: مدتی است که ایستگاه کهریزک مورد بهره‌برداری قرار گرفته و شهروندان استقبال بسیار خوبی از این ایستگاه داشته‌اند. این ایستگاه به‌زودی افتتاح رسمی خواهد شد و همچنین ایستگاه شیخ الرئیس از توسعه شرقی خط 4 متروی تهران نیز تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است.

کد خبر 140224

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی