پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ - ۱۰:۰۸
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: رییس جمهور طی حکمی روح‌الله احمدزاده کرمانی را به سمت «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب کرد

ahmadzadeh

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن کامل پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای روح الله احمدزاده کرمانی

نظر به تعهد، شناخت و تجارب ارزشمند، جنابعالی را به عنوان «معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری» منصوب می‌نمایم.

میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از موضوعات مهمی است که شناسایی، شناساندن و بهره‌گیری هر چه بیشتر از آنها می‌تواند دستاوردهای گسترده و متنوعی را برای کشور به همراه آورد. توجه فراگیر به ذخایر عظیم فرهنگی - تاریخی و میراث گرانبهای مادی و معنوی موجب خودباوری، شکوفایی و بسیج توانمندیهای ملی برای نیل به قله‌های رفیع پیشرفت و افتخار خواهد بود.

این امر در کنار مزایای فراوان گردشگری از جمله تحکیم وحدت ملی، رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال، بر اهمیت استراتژیک گردشگری تاکید می‌کند. صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران که شهره آفاق جهانی است از مصادیق مهم میراث مادی و معنوی و از جاذبه‌های مهم گردشگری و از همین رو شایسته برنامه ریزی و تدبیر جدی برای احیاء و گسترش است.

انتظار می‌رود ضمن استفاده از نقطه نظرات و دیدگاه‌های کارشناسان، اساتید، هنرمندان گرامی و استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای سرمایه‌گذاری هر چه بیشتر در حوزه‌های یاد شده، شاهد تداوم تلاش‌های موثر چند سال اخیر و ارتقای آن در آینده باشیم. موفقیت شما را در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند بزرگ مسالت می‌کنم.

محمود احمدی نژاد

کد خبر 135417

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فرهنگ عمومی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز