همشهری‌آنلاین: دکتر محمد باقر قالیباف شهردار تهران روز گذشته با حضور در مجموعه قلعه مرغی از پروژه احداث بوستان ولایت بازدید و بر بهره برداری از این طرح بزرگ در خرداد ماه جاری تاکید کرد.

ghalibaf

به گزارش "تهران سما" شهردار تهران در حاشیه بازدید از ساختمان ها و فضاهای موجود در پادگان قلعه مرغی گفت: احیا و بازسازی ساختمان‌ها برای استفاده فرهنگی، ورزشی مردم جنوب تهران ضروری است و این بوستان باید به فضاهای متناسب فرهنگی؛ ورزشی تجهیز شود.

قالیباف از به کارگیری دیدگاه‌ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری در تمامی مراحل طراحی و اجرای این بوستان خبر داد و افزود: طبق زمان بندی، بوستان ولایت برای استفاده عموم در خردادماه جاری به بهره برداری می‌رسد.

وی با تاکید بر کیفیت عملیات عمرانی این طرح یادآور شد: درست است که سرعت اجرای کار بالاست ولی ساخت این بوستان با کیفیت بسیار زیاد انجام خواهد شد و ما کار را با دقت و کیفیت به شهروندان تهرانی تحویل خواهیم داد. معاونت فنی و عمرانی بر کیفیت اقدامات انجام شده نظارت خواهد کرد.

شهردار تهران همچنین ضمن بازدید از ضلع شمالی پادگان قلعه مرغی، فضای آن را برای احداث بوستان بانوان و مجموعه شهربانو مناسب دانست و افزود : با ساخت این مجموعه و شهر کودکان و فضاهای فرهنگی و ورزشی در ضلع جنوبی ، سرانه های فرهنگی و ورزشی جنوب تهران تغییر چشمگیری خواهد کرد.

قالیباف پس از این بازدید در جلسه ای با حضور معاونان شهرسازی ، فنی و عمرانی ، خدمات شهری و فضای سبز ، فرهنگی و اجتماعی و شهردار منطقه 19 برنامه ها و طرح های بوستان ولایت را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

کد خبر 130946

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز