یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۸۹ - ۱۷:۱۲
۰ نفر

لندن: مدیر یک شبکه تلویزیونی محلی متهم شده که به‌خاطر سوختن شام، همسرش را به‌قتل رسانده است

 قضیه از این قرار است که طبق تحقیقات پلیس، این مرد انگلیسی هنگامی‌‌که در شب تولدش متوجه می‌شود شام سوخته است شروع به مشاجره با همسرش می‌کند. با بالا‌گرفتن این دعوا جاناتان ویکس 49‌ساله چند بشقاب به سمت همسرش پرتاب می‌کند که باعث زمین‌خوردن او و در نهایت مرگش می‌شود.

آقای ویکس در دادگاه خود را بی‌گناه دانسته و اعلام کرده فقط برای دفاع از خودش اقدام به پرتاب بشقاب‌ها کرده است. این آقای کم‌ظرفیت از سوی دادگاه به خاطر قتل غیر‌عمد مجرم شناخته شده و قرار است به‌زودی حکمش اعلام شود.

رکوردشکنی در فتح اورست

واشنگتن :  جوردن رومرو با 13‌‌سال سن توانست با فتح قله اورست نام خود را به‌عنوان کم‌‌سن و سال‌ترین فاتح مرتفع‌ترین قله جهان ثبت کند. فتح اورست توسط رومرو به همراه پدرش او را یک قدم دیگر به آرزویش برای فتح مرتفع‌ترین قله‌های تمام قاره‌های جهان نزدیک کرد. این نوجوان آمریکایی پیش از این به‌همراه پدر‌و‌مادر کوهنوردش به بلند‌ترین قله های آمریکای شمالی، آمریکای‌جنوبی و آفریقا صعود کرده بود.

جوان‌ترین کوهنوردی که پیش‌از جوردن قله اورست را فتح کرده بود تمبا‌تشری، یک جوان نپالی است که هنگام رسیدن به قله اورست 16سال داشت. تعدادی از کوهنوردهای جهان از خانواده رومرو به‌دلیل اینکه اجازه داده‌اند  او در چنین سن کمی از کوه اورست بالا برود انتقاد کرده‌اند.

خودروی عروسی برای ازدواج سیار

ایلینویز: معمولا زوج‌های جوان در کشورهای غربی، مراسم رسمی ازدواج خود را در کلیسا‌های بزرگ برگزار می‌کنند اما یک شرکت آمریکایی در تلاش است این رویه را تغییر دهد.

قضیه از این قرار است که یک شرکت در ایالت ایلینویز یک خودروی مدل سال‌1940 را تبدیل به یک خودروی عروسی کرده است که در قسمت عقب آن یک کلیسای کوچک برای برگزاری مراسم ازدواج وجود دارد!

مسئولان  این شرکت می‌گویند تاکنون تقاضاهای زیادی از سوی زوج‌های جوان برای برگزاری مراسم عروسی در مناطق عجیب به دست آنها رسیده و همین موضوع آنها را برای ساخت این کلیسای سیار تشویق کرده است. در این کلیسای کوچک البته فقط عروس و داماد، 2شاهد و کشیش جا‌می‌شوند و دیگر جایی برای میهمان‌ها نیست.

تفنگ بازی در افغانستان!

هلمند: دولت انگلیس در‌حالی‌که نظامیان این کشور به‌دنبال فرصتی برای فرار از افغانستان هستند دیوید بکهام را مامور روحیه‌دادن به نیروهای خود کرده است! بکهام که به استان هلمند در جنوب افغانستان رفته است روز‌گذشته با نظامیان انگلیسی در این منطقه دیدار کرد و با قهرمان خواندن آنها تلاش کرد آنها را بعد از 9‌سال برای باقی‌ماندن در افغانستان قانع کند.

بکهام برای اینکه در این سفر سرگرم شود روز گذشته به تفریح با تیربارها و تفنگ‌های مختلف ارتش انگلیس پرداخت. بکهام در حالی که از ترس در پایگاه اصلی نیروهای انگلیس زیر لباسش جلیقه ضد‌گلوله پوشیده بود پس از یک آموزش چند‌دقیقه‌ای شروع به تیراندازی با سلاح‌های نظامی کرد تا به‌قول خودش سختی کار نیروهای انگلیسی را درک کند!

کد خبر 108053

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار آسیب اجتماعی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز