دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۶
۰ نفر

همشهری آنلاین: یک برنامه‌ریز ایتالیایی نرم‌افزاری را ویژه تلفن‌های همراه "بلک بری" نوشته است که برپایه آن، تلفن همراه می تواند یک جشن عروسی به یادماندنی را سازماندهی کند.

این نرم‌افزار که تلفن همراه هوشمند "بلک بری" را به برگزارکننده و سازمان‌دهنده جشن‌های عروسی تبدیل می کند "Personal Wedding Planner" (برنامه‌ریز شخصی جشن عروسی) نام دارد.

آنجلو گارینی، معمار و برگزارکننده جشن‌های عروسی ایده این نرم‌افزار را ارائه کرده است. به این ترتیب زوج‌های جوانی که قادر به پرداخت هزینه‌های بالای برگزاری جشن نیستند می‌توانند با کمک "بلک بری" خود یک جشن عروسی به یادماندنی را تجربه کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این نرم‌افزار لیست کاملی از مشاوره‌های مربوط به گل آرایی، میزآرایی، انتخاب قطعات موسیقی و منوی شام را ارائه می کند.

عروس و داماد با کلیک بر روی گزینه "گارینی تصور می کند" می‌توانند وارد چهار فضای مختلف خانه، جشن، زندگی و عروسی شوند. در هر بخش، بلک بری می‌تواند علاوه بر جش عروسی در خصوص تغییر دکوراسیون خانه با کمک چند جابجایی کوچک در وسایل، مشاوره ارائه کند. به این ترتیب زوج‌ها می‌توانند به زندگی خود طراوت بیشتری دهند.
در این نرم‌افزار گل آرایی و استفاده از گل‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد.

براساس گزارش لاستمپا، به اعتقاد این طراح، تلفن‌های همراه هوشمند، به خصوص بلک بری، امروزه در دسترس بیشتر افراد قرار دارند و بنابراین می‌توانند به ابزار مناسبی برای بهبود سبک زندگی تبدیل شوند و تا حد قابل توجهی از هزینه‌ها بکاهند.

کد خبر 105440

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز