همشهری‌آنلاین: منچستر سیتی با پیروزی 3-2 مقابل کوئینزپارک رنجرز قهرمان رقابت‌های لیگ برتر انگلیس شد. طرفداران نیمه آبی شهر منچستر بعد از سال‌ها در مقابل طرفداران شیاطین سرخ سر بلند کردند و تیمشان را به عنوان تیم اول شهر فریاد زدند.

قطار رقابت‌های لیگ برتر انگلیس پس از طی مسیر سخت و طولانی سرانجام به پایان خط رسید و پرونده آن با قهرمانی منچسترسیتی بسته شد.

هفته پایانی این رقابت‌ها امشب با انجام 10 دیدار به پایان رسید که در مهمترین آنها منچسترسیتی صدرنشین موفق شد در یک بازی نفس گیر در حالیکه تا دقایق پایانی با نتیجه دو بر یک از حریف خود عقب بود در نهایت بازی را با نتیجه سه بر دو به سود خود به پایان رساند و جام قهرمانی را بالای سر برد.

در این دیدار که در ورزشگاه الإتحاد برگزار شد بازیکنان منچسترسیتی بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 39 توسط پابلو زابالتا به گل رسیدند و نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. با شروع نیمه دوم این بازیکنان کوئینز پارک بودند که بازی را بهتر آغاز کردند و در دقیقه 48 گل تساوی را به ثمر رساندند. در دقیقه 55 بارتون بازیکن کوئینز پارک با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد اما بر خلاف جریان بازی شاگردان مارک هیوز 10 دقیقه بعد گل دوم خودم را توسط مایکی به ثمر رساندند.

در ادامه شاگردان مانچینی سراپا حمله شدند و در حالیکه همگان منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند دو گل در وقت‌های اضافی به ثمر رساندند تا با 89 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به منچستر یونایتد پس از 44 سال جام قهرمانی را بالای سر برند.

در دیگر دیدار حساس منچستر یونایتد با تک گل وین رونی ساندرلند را شکست داد و در همان جایگاه دوم ماند.

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

برچسب‌ها

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱ - ۱۸:۴۳