همشهری آنلاین: پایگاه اینترنتی باشگاه فوتبال چلسی انگلیس از اخراج آندره ویلاس-بوآس خبر داد. عمر سکانداری سرمربی ۱۵ میلیون یورویی تیم فوتبال این باشگاه تنها ۸ ماه بود. چلسی را تا پایان فصل دستیار وی هدایت خواهد کرد.

«متأسفانه نتایج و کارآیی تیم خوب نبوده و در شرایط حساس کنونی فصل هم نشانی از بهبود در وضعیت تیم دیده نمی‌شود». این بخشی از توضیحی است که روز یکشنبه (۴ مارس/ ۱۴ اسفند) در مورد اخراج سرمربی تیم فوتبال چلسی لندن بر روی پایگاه اینترنتی باشگاه منتشر شده است.

رومن آبراموویچ، میلیاردر روسی و مالک باشگاه چلسی، تابستان گذشته آندره ویلاس-بوآس را به مبلغ ۱۵ میلیون یورو از پورتوی پرتغال خریداری کرد و هدایت تیم فوتبال باشگاه‌اش را برعهده‌ او گذاشت. حال در پی افزایش فشارهای هفته‌های اخیر، فعالیت این سرمربی ۳۴ ساله‌ پرتغالی پس از ۸ ماه به پایان رسیده است.

به گزارش دویچه‌وله، چلسی که در حال حاضر در مکان پنجم جدول لیگ برتر انگلستان قرار دارد، روز شنبه (۱۳ اسفند) در چارچوب رقابت‌های هفته‌ بیست‌وهفتم پرمیرلیگ با یک گل مغلوب میزبان میان‌جدولی خود، وست‌برومویچ آلبیون شد. حضور این تیم در فصل آینده‌ لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا هم با اما و اگر روبه‌روست.

روبرتو دی‌ماتیو، کمک‌مربی سوئیسی-ایتالیایی چلسی، موقتا و تا پایان فصل جاری هدایت تیم را بر عهده خواهد داشت.

دی ماتیو

دیدار یک‌هشتم نهایی جام حذفی در خانه‌ بیرمنگام دسته‌دومی، دیدار خانگی هفته‌ آینده‌ پرمیرلیگ در برابر استوک‌سیتی و دیدار برگشت از مرحله‌ یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در برابر ناپولی ایتالیا، نخستین تکالیف این مربی ۴۱ ساله ایتالیایی هستند.

چلسی دیدار رفت یک‌هشتم نهایی چمپیونزلیگ را با نتیجه 1 بر ۳ به میزبان خود ناپولی واگذار کرد.

کد خبر 162655
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار فوتبال ايران

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی