همشهری آنلاین: رئیس جمهور در پی شهادت جمعی از مردم و فرماندهان سپاه پیام تسلیتی را صادر کرد.

به گزارش دفتر امور رسانه‌های ریاست جمهوری،‌ رئیس‌ جمهور در پیامی با اظهار تاسف و تاثر از جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه تصریح کرد: اطمینان می‌دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمالی ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد.

از مسئولین ذیربط می‌خواهم با سرعت و قاطعیت، عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

متن کامل این پیام به شرح زیر است: 

بسم‌الله الرحمین الرحیم
من المومنین رجال صدقوا ماعاهدو الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا

جنایت کوردلان وابسته به بیگانه در به شهادت رساندن مردم و جمعی از پاسداران فداکار دین و ملت و در راس آنان سردار شهید نورعلی شوشتری جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه موجب تاثر و تاسف شدید اینجانب و در عین حال افتخاری ماندگار برای انقلاب اسلامی است.

تاثر از آن رو که عده‌ای فریب خورده وفریب، در عین عجز و ذلت، خدمت خالصانه به مردم شریف استان سیستان و بلوچستان را برنمی‌تابند. صداقت و پاکدامنی و مردمی بودن فرماندهان عالی، که با کمال عشق و تواضع به ملت، درمیان متن مردم بی‌آلایش حضور می‌یابند و به درد آنان رسیدگی می‌کنند و در تامین امنیت ورفاه سر از پای نمی‌شناسیند را بزدلانه و با فریب و انفجار پاسخ می‌دهند. این عملیات جز کینه و دشمنی با مردم مومن بلوچستان هیچ پیام دیگری ندارد.

موجب افتخار است که فرزندان این ملت که عمر خود را در راه خدمت به آنان و دفاع از سرزمین لاله‌گون خود سپری کرده‌اند اینگونه با کمال اخلاص و سادگی و مسئولیت‌پذیری در میان مردم حضور می‌یابند و جان خود را در راه خدمت بی‌منت فدا می‌کنند.

انصافا مرگ در بستر برای چنین عزیزانی سزاوار نبود خداوند متعال جهاد دیرینه و اخلاص پایدار آنان را با شهادت و قرب خود پاداش داد.

اینجانب ضمن تبریک و تسلیت به فرماندهی معظم کل قوا، فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خانواده، عموم مردم استان و همکاران محترم این شهید گرانقدر، به ملت عزیز وخصوصا مردم شریف استان سیستان و بلوچستان اطمینان می‌دهم که جنایتکاران پاسخ این اعمال ضد مردمی خود را به زودی دریافت خواهند کرد از مسئولین ذیربط می‌خواهم که با سرعت و قاطعیت عوامل این جنایت تروریستی را شناسایی و به دست عدالت بسپارند.

امنیت پایدار در سایه ایمان، اخوت، اعتماد متقابل حکومت و مردم تحقق می‌یابد و وجود این اعتمان بین مردم و دولت و نظام موجب چنین کینه‌توزی‌هایی است.

از خداوندمتعال رحمت واسعه خود را برای این شهیدان وملت بزرگ ایران مسئلت دارم.

کد خبر 93062

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار