دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۷ - ۱۰:۱۲
۰ نفر

همشهری آنلاین: راهپیمایی روز ۱۳ آبان سال ۸۷ با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

بیست و هشتمین سالروز تسخیر انقلابی سفارت آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در هوایی بارانی و توام با شور جوانی و دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش مهر مجری مراسم در آغاز از دانش آموزان و شرکت کنندگان مراسم خواست فقط در محل‌های از پیش تعیین شده و با هماهنگی، اقدام به آتش زدن پرچم آمریکا کنند، پرچم‌های آمریکا و اسرائیل در دو قسمت جداگانه آقایان و خانم‌ها به آتش کشیده شد که یکی از داغ‌ترین صحنه‌های مراسم خصوصا برای عکاس‌ها بود، مجری مراسم در هنگام آتش کشیدن پرچم آمریکا تاکید کرد: "حساب مردم آمریکا از دولت آمریکا جدا است."

حاج بخشی مثل همیشه با تفنگ گرینوف و پرچم سبز بزرگ در مراسم حاضر بود، خبرگزاری رویتر با حاج بخشی مصاحبه مفصلی انجام داد، البته نیاز به گفتن نیست که "آقا دوربینی " هم مثل همیشه، با شناسایی بهترین نقطه استقرار در مقابل دوربین‌ها در مراسم حاضر بود!

گروه موزیک ارتش سرود "آمریکا، مرگ به نیرنگ تو" و "ای ایران" را برای حضار اجرا کردند که با تشویق و استقبال دانش آموزان مواجه شد.

کارگاه نقاشی خیابانی با موضوع سیزده آبان و استکبار جهانی در گوشه‌ای از خیابان آیت‌الله طالقانی شاهد هنرنمایی دانش آموزان با ذوق تهرانی بود.

کد خبر 67356

پر بیننده‌ترین اخبار هنر

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

دیدگاه خوانندگان

وبگردی