مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۸
۰ نفر

زندگی مشترک شما می‌تواند در طی سالیان متمادی دستخوش تغییراتی شود و پستی و بلندی‌های زیادی را تجربه کنید، اما اگر برخی اشتباهات را مرتکب شوید دیگر راه برگشتی نیست.

Family - خانواده

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، زندگی مشترک افراد همواره با سختی‌ها، مشکلات و اختلاف نظرهایی همراه بوده است، اما مسائلی که خواهیم گفت نمی‌گذارند که شما به زندگی عادی خود ادامه دهید.

۱. خواهان توجه بیش از اندازه‌اید

رابطه شما نیاز به مراقبت و توجه دارد، اما معنایش این نیست که او هر لحظه پاسخگوی تماس‌های تلفنی شما باشد، دائما به شما پیام بدهد و یا به طور کلی همه آرزوهای زندگی‌تان را فراهم کند.

۲. رابطه بدون حفظ حریم خصوصی

شاید اعتماد بیش از اندازه‌ای به طرف مقابل داشته باشید و احساس می‌کنید او حق دارد همه چیز را بداند، این یک خوش‌باوری آسیب زننده است. حریم خودتان و دیگران را حفظ کنید.

۳. گلایه کردن پیش دیگران

اگر مسأله‌ای وجود دارد آن را در حریم رابطه خودتان حل کنید. اگر نیاز به کمک یا مشاوره دارید آن را با فردی که صلاحیت نظر دادن در مورد رابطه را دارد مطرح کنید. این فرد صالح در این موقعیت بدون شک، مادر یا دوست صمیمی‌تان نیست.

۴. خشم‌های منفعلانه نشان می‌دهید

به هر چیز کوچکی گیر ندهید و برای چیزهای بی‌ارزش به فکر تلافی نباشید.

۵. او تضمین زندگی شما نیست

در روابط زناشویی تمایل شدیدی به تکیه کردن به دیگری وجود دارد. تکیه کردن به دیگران خوب است، اما نه تا جایی که نتوانید زندگی بدون او را تصور کنید.

کد خبر 641990

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha