نایب رئیس فراکسیون نیروهای انقلاب مجلس با بیان اینکه موضوع محرمانه بودن اموال مسئولان یک شیطنت رسانه‌ای است، گفت: این موضوع توسط مخالفان مجلس صورت گرفته و مصوبه محرمانه بودن اموال مسئولان در هیچ یک از دستورالعمل‌ها و کمیسیون‌های مجلس وجود ندارد. 

محمدرضا میرتاج‌الدینی

 به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از تسنیم، محمدرضا میرتاج‌الدینی نایب رئیس فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب اسلامی مجلس، با اشاره به انتشار خبری در یکی از روزنامه‌ها درباره محرمانه بودن اموال مسئولان و انتساب آن به مجلس یازدهم، اظهار کرد: شفافیت یک اصل پذیرفته شده در میان نمایندگان مجلس و به عنوان مبنای کار آن هاست؛ لذا موضوع محرمانه بودن اموال مسئولان در واقع یک شیطنت رسانه‌ای است که توسط مخالفان مجلس صورت گرفت. اساسا در حقیقت مصوبه محرمانه بودن اموال مسئولان در هیچ یک از دستورالعمل‌ها و کمیسیون‌های مجلس وجود ندارد. 

اظهارات محمد هاشمی درباره مصوبه محرمانه بودن اموال مسئولان در زمان هاشمی رفسنجانی

ادامه واکنش‌ها به محرمانه بودن اموال مسئولان | ابوترابی: نمایندگان تاکنون نقشی در محرمانه بودن این طرح نداشتند

ثبت اموال مسئولان را اجباری می‌کنیم

نابب رئیس فراکسیون جبهه نیروهای انقلاب در ادامه با اشاره به آخرین وضعیت طرح شفافیت آرا، گفت: این طرح در کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس تصویب شده اما فرایند قانونگذاری آن دارای مراحلی است که باید طی شود. اکنون نیز این طرح در نوبت دستور صحن قرار دارد و در هفته‌های آتی می‌تواند با ۵۰ امضاء در اولویت قرار بگیرد. 

نماینده تبریز بیان کرد: مبنای مجلس بر این است که این طرح آشکار باشد یعنی رای موافق، مخالف و ممتنع افراد مشخص شود همچنین مذاکرات کمیسیون‌ها باید بلافاصله منتشر شوند؛ لذا در کل این طرح بهتر از طرح قبلی است. 

کد خبر 633657

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 5
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • email@gmail.com IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
    10 0
    اي رسانه هاي شيطون بلا !!! چيكار دارين به "اموال حلال" مسئولان كشورمون كه با زحمت و تلاش خالصانه و صداقت كامل بدست آمده ؟؟؟ بريد و به اموال خودتون فكر كنين كه از كجا آمده بجاي اينكه ذهنيت مردم رو با انتشار اينجور اخباري آزار بدين!!!

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار