سارق سابقه‌دار در زندان شرط بست که پس از آزادی ۱۰۰ گوشی تلفن همراه سرقت کند و شرط ۲۰۰میلیون تومانی را برنده شود اما در چهارمین سرقت، بازنده این شرط‌بندی شد.

بازداشت - آگاهی

به گزارش همشهری، هفته گذشته مأموران پلیس در یکی از خیابان‌های پایتخت سارق موتورسواری را دیدند که گوشی زنی جوان را قاپید و فرار کرد. آنها به تعقیب سارق پرداختند و دقایقی بعد موفق شدند او را که جوانی ۳۰ساله بود دستگیر کنند. با دستگیری وی معلوم شد که او سارقی سابقه‌دار است و فقط یک ساعت از آزادی‌اش از زندان می‌گذرد.

متهم در بازجویی‌ها گفت: تخصصم سرقت گوشی است و تا حالا ۵بار به اتهام سرقت گوشی دستگیر و زندانی‌ شده‌ام.

وی ادامه داد: آخرین بار که دستگیر شدم و به زندان افتادم با یک مجرم سابقه‌دار هم‌بند شدم. او هم تخصص‌اش سرقت گوشی بود. هر روز با هم بر سر اینکه کدام یک در سرقت سریع‌تر هستیم کل‌کل داشتیم تا اینکه متوجه شدیم زمان آزادی مان از زندان در یک روز است. با هم شرط‌بندی کردیم و قرار شد که پس از آزادی موبایل‌قاپی را از سر بگیریم و هرکس توانست در یک روز ۱۰۰گوشی سرقت کند، ۲۰۰میلیون تومان از دیگری بگیرد. به همین دلیل به محض آزادی، موتور دوستم را قرض گرفتم و سرقت را شروع کردم اما در سرقت چهارم گیر افتادم. متهم پس از اقرار به سرقت، با دستور بازپرس پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر و شناسایی شاکیان در اختیار مأموران اداره آگاهی تهران قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری دوست او ادامه دارد.

کد خبر 627633

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha