رئیس پلیس امنیت عمومی از دستگیری ۳ نفر از عاملان عربده‌کشی و تخریب ۴ دستگاه خودرو در محله بلوار ابوذر تهران خبر داد و گفت: هر سه متهم برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شدند.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از اینا، سرهنگ پیام کاویانی رئیس پلیس امنیت عمومی گفت: در ابتدای هفته جاری از طریق سامانه ۱۱۰ گزارشی در خصوص عربده کشی و تخریب ۴ دستگاه خودرو توسط سرنشینان ۴ دستگاه موتورسیکلت دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی پایتخت بلافاصله وارد عمل شدند و با بررسی میدانی و گفتگو با شاکیان به نتیجه رسیدند که در براساس اظهارات یکی از شکات، فردی با چند تن از اقوام خود دچار مشکلات شخصی بوده که همین امر باعث حضور وی و دوستانش در محل و تخریب خودروها شده است.

کاویانی تصریح کرد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، مخفیگاه متهمان در محدوده افسریه شناسایی و عصر روز گذشته ۲۸ شهریورماه تیمی از ماموران  به محل اعزام و پس از چند ساعت هر ۳ متهم را دستگیر کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه هر ۳ متهم ضمن اعتراف به جرم خود به دادسرا معرفی شدند، خاطرنشان کرد: تلاش برای دستگیری سایر متهمان این پرونده در دستور کار پلیس است.

کد خبر 627957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار