استاندار تهران از کاهش تعداد مراجعان سرپایی در استان تهران طی چند روز گذشته خبر داد و گفت: این وضعیت امیدوارکننده است که در چند روز آینده کاهش بیماران بستری و فوتی را شاهد باشیم.

کرونا در ایران

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در پایان جلسه گرامیداشت هفته دولت در رابطه با اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و حمایت از شهروندان گفت: در حال حاضر مراجعان سرپایی در استان چند روزی است که کاهش داشته است. این وضعیت امیدوارکننده است که در چند روز آینده کاهش بیماران بستری و فوتی را شاهد خواهیم بود. 

او ادامه داد: روز گذشته ۶۸۴ فوتی در کشور داشتیم که ۱۴۵ نفر آنها مربوط به استان تهران بودند. در حال حاضر هیچ نگرانی برای بستری و پذیرش بیماران وجود ندارد و دو شهرستان بهارستان و اسلامشهر جمعیت بالایی دارند که در شهرستان بهارستان با کمک جمعیت هلال احمر یک بیمارستان صحرایی ۴۰ تخته راه‌اندازی کردیم و در اسلامشهر نیز مرکز مدیریت بحران سوله‌ای را افتتاح کرده‌ایم که ۴۰ تخت را دارد.

استاندار تهران تاکید کرد: سامانه ۶۰۷۰ هم راه‌اندازی شده که هیچ یک از شهروندان نگرانی نداشته باشند. درمانگاه‌های سرپایی هم دو برابر شده‌اند تا بیمار داروهای خود را دریافت کند و بستری و ایزولاسیون را در منزل انجام دهند.

کد خبر 622158

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار