رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: تاکنون هیچ سربازی در پادگان‌های آموزشی به علت ابتلا به بیماری کرونا فوت نکرده است.

سرباز

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار تقی مهری رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا از سال ۹۸ اعزام سربازان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و از طریق وسایل نقلیه صورت گرفت و به لحاظ معاینه نیز گروه‌های بهداشتی نیروی انتظامی با هماهنگی سایر دستگاه‌ها و همراهی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تیم‌هایی پزشکی را در محل اعزام مستقر کردیم که از آنجا به پادگان‌ها اعزام شدند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: سربازان قبل از اعزام تب‌سنجی و وضعیت ظاهری آن‌ها معاینه شدند و کسانی که دچار هرگونه بیماری بودند، از اعزام‌شان جلوگیری شد و در اختیار همه آن‌ها یک پک بهداشتی و ماسک قرار گرفته است.

وی افزود: باتوجه به ابلاغیات دولت در طول مسیر ظرفیت اتوبوس‌ها همراه با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی صورت پذیرفت و همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی با همراهی سربازان رعایت شد.

وی تصریح کرد: تاکنون هیچ گزارشی از فوت سربازان در مراکز آموزشی به علت ابتلا به بیماری کرونا نداشته‌ایم و در آسایشگاه‌ها، غذاخوری‌ها و محوطه پادگان تمام شیوه‌نامه‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ادامه داد: به دستور سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در زمان شیوع ویروس کرونا ابلاغ شد که اولویت اعزام سربازان همراه با حفظ سلامت آن‌ها صورت پذیرد.

سردار مهری گفت: سه نوع واکسن را همه سربازان قبل از اعزام به خدمت مقدس سربازی تزریق می‌کنند و از تمام زحمات کادر درمان وزارت بهداشت و نیروهای مسلح نیز که بخش عظمی از این پزشک‌ها و پرستاران سرباز هستند، تشکر می‌کنیم.
 

کد خبر 612035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار