قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتال امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

بیت کوین

به گزارش Iهمشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بیت کوین که در هفته‌های اخیر در یک کانال نزولی قرار گرفته هنوز نتوانسته است از بار فشار عرضه خارج شود و مسیر صعودی خود را از سر بگیرد.
 
اگرچه قیمت بیت کوین (BTC) همچنان در حدود ۳۰ هزار دلار در نوسان است، اما کارشناسان این حوزه معتقد هستند که چشم انداز بلند مدت افزایشی قیمت ارزهای دیجیتالی همچنان برقرار است.
 
در ماه آوریل قیمت بیت کوین با رسیدن به محدوده ۶۵ هزار دلاری به یک قله تاریخی جدید رسید، اما قیمت آن در روزهای اخیر به نصف آن مقدار رسید و اکنون نگرانی‌ها از ریزش بیشتر آن به ویژه در بین معامله گران محتاط‌تر شدت گرفته است.  قیمت بیت کوین پس از آن یک ریزش بسیار شدید را تجربه کرد که چین ممنوعیت و محدودیت‌های بسیار گسترده‌ای بر روی فعالیت فعالان ارزهای دیجیتالی در این کشور وضع کرد.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲۲.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۲۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۹.۴۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۵.۹۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۲.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

 قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ششم تیر را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین 33,225 ۸۰۷,۰۰۸,۶۹۲
اتریوم 1,884 ۴۵,۷۶۱,۸۲۳
تتر 1 ۲۴,۳۰۷
بایننس کوین 282 ۶,۸۶۰,۳۲۴
کاردانو 1.28 ۳۱,۱۳۱
دوج کوین 0.24 ۶,۰۲۷
ریپل 0.62 ۱۵,۱۵۵
 ای یو اس دی کوین 1 ۲۴,۳۰۳


نرخ ارزهای دیجیتال لحظه‌ای در حال تغییر است و اعداد جدول در زمان تنظیم این خبر ثبت شد.

کد خبر 610402

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار ارز و طلا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار