معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ از ماجرای نجات افشین، برادر بابک خرمدین (کارگردان سینما که به تازگی به دست والدین خود به قتل رسیده است) در خانه‌اش پرده برداشت.

خودکشی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، سرهنگ وحید سلطانی پاجی معاون اجتماعی پلیس پیشگیری تهران بزرگ در خصوص نجات معجزه‌آسای افشین خرمدین از مرگ بیان کرد: صبح یکشنبه اطلاع‌رسانی پلیس پیشگیری تهران برای تحقیق، کارهای اجتماعی و مددکاری تصمیم داشت از خانواده بابک خرمدین تحقیقاتی را در خصوص بحث‌های اجتماعی انجام دهد. به همین خاطر کارشناسان اجتماعی پلیس پیشگیری از ماموران کلانتری ۱۳۵ آزادی برای تماس با خانواده خرمدین درخواست کمک کردند.

سرهنگ سلطانی افزود: رئیس کلانتری ۱۳۵ آزادی با توجه به اینکه هیچ شماره‌ای از خانواده خرمدین در اختیار نداشت، برای انجام این تحقیق با نگهبان ساختمان بابک خرمدین در شهرک اکباتان تماس می‌گیرد.

وی گفت: با توجه به اینکه صبح زود بود و احتمال می‌رفت که افشین در خانه باشد، از نگهبان ساختمان درخواست می‌شود که به جلوی در خانه بابک خرمدین برود و شماره تماس برادر بابک را بگیرد.

معاونت اجتماعی پلیس پیشگیری تهران اظهار کرد: نگهبان ساختمان با دستور رئیس کلانتری جلوی در خانه خانواده خرمدین در طبقه ششم می‌رود که متوجه باز بودن درِ خانه می‌شود و هرچه افشین را صدا می‌زند پاسخی نمی‌شنود.

وی افزود: نگهبان نگران از اتفاق تلخ دیگری در این خانه، وارد خانه شده و با افشین خرمدین که روی زمین افتاده بود، روبرو می‌شود.

سرهنگ سطانی ادامه داد: نگهبان ساختمان با عوامل اورژانس و ماموران کلانتری تماس گرفت که در ادامه افشین خرمدین را که نیمه‌بیهوش شده بود به بیمارستان منتقل کردند.

وی عنوان کرد: اگر پلیس برای پیگیری پرونده در روند مسائل خانوادگی و اجتماعی کوتاهی کرده بود، احتمال می‌رفت افشین در یک ماجرای تلخ به کام مرگ فرو برود.

بنا بر این گزارش، چند روز پیش خبر شایعه خودکشی افشین خرمدین در فضای مجازی منتشر شد که پلیس اعلام کرد در این زمینه باید مسئولان امر اظهار نظر کنند.

کد خبر 603452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار