مجموع نظرات: ۰
چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
۰ نفر

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به اجرای لایحه شهر بیدار در ۵ پهنه پایتخت، گفت: اجرای این لایحه علاوه بر رونق مشاغل در پایتخت، سرزندگی و تأمین امنیت را در محل‌های بی‌دفاع شهری به همراه خواهد داشت.

زيست شبانه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، زهرا نژادبهرام عضو هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران درباره تصویب لایحه شهر بیدار در شورای اسلامی شهر تهران، اظهار داشت: این لایحه حاصل پیش‌نویس طرحی بود که قبلا در شورا به تصویب رسیده و آزمایشی در ۵ منطقه از پایتخت اجرا شده بود.

وی افزود: سرانجام پس از مدت‌ها شهرداری لایحه مربوطه که لایحه شهر بیدار نام دارد را به شورا ارائه داد و روز گذشته این لایحه با بیش از ۱۸ رأی موافق به تصویب رسید و همه مفاد آن هم بررسی شد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: ‌بر اساس این لایحه در گام نخست ۵ منطقه از پایتخت در پهنه‌های شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز زیر نظر هیأت راهبردی اقدامات لازم را جهت اجرای لایحه انجام می‌دهند.

نژادبهرام با بیان اینکه لایحه شهر، بیدار بستری برای رونق مشاغل در پایتخت محسوب می‌شود؛ گفت: اجرای این مسأله سرزندگی و تأمین امنیت را در پایتخت به ویژه در محل‌های بی‌دفاع شهری به همراه خواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: در منطقه ۱۲ محدوده حصار ناصری، محدوده امامزاده شاه‌عبدالعظیم (ع)، محدوده امامزاده صالح (ع)، حاشیه دریاچه خلیج‌فارس و محدوده هفت‌حوض از جمله ۵ نقطه‌ای است که فاز نخست این لایحه در آنها اجرا خواهد شد.

کد خبر 581611
منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار