محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه یک روز پس از حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و قانع نکردن برخی نمایندگان، امروز برای پاسخ گفتن به سئوال ملی نمایندگان مشهد و پاکدشت امروز به مجلس می‌رود.

ظریف

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست محمدباقر قالیباف با حضور ۲۰۷ نماینده آغاز شد. سوال ملی جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد و کلات و جواد بشیری، نماینده مردم پاکدشت از وزیر امور خارجه  در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف، گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح جهش تولید و تامین مسکن، گزارش کمیسیون ویژه جهش و رونق تولید و نظارت بر اجرای اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد طرح اصلاح مواد (۱) و (۷) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی، گزارش کمیسیون فرهنگی در مورد طرح فهرست قوانین و احکام نامعتبر در حوزه ورزش، گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه یک فوریتی الحاق یک تبصره به ماده (۱۴) قانون صدور چک نیز در دستور کار نمایندگان است.

همچنین گزارش ‌شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح یک فوریتی اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نحوه کمکهای اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای خصوصی در دستور کار نمایندگان پیش بینی شده است.

گزارش کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد بررسی کیفیت تأمین و توزیع نهاده‌های دامی و گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه امور بانکی نیز در دستور کار قرار دارد.

کد خبر 579952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار