دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
۰ نفر

همزمان با درخواست وزیر بهداشت از وزارت راه و شهرسازی درباره لغو پرواز بین ایران و انگلیس، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از لغو همه پروازها بین ایران و انگلیس تا دو هفته آینده خبر داد.

هواپیمای آموزشی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، امروز دوشنبه اول دی‌ماه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای به وزیر راه و شهرسازی خواست به منظور رعایت اقدامات احتیاطی برای مقابله با نوع جهش یافته ویروس کووید ۱۹ در برخی کشورها، همه پروازهای خطوط هوایی شرکت‌های ایرانی به مقصد کشور انگلستان لغو شود.

نامه مهم وزیر بهداشت در پی شیوع نوع جدید کرونا در انگلیس

در همین راستا تورج دهقانی زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی گفت: همه پروازهای لندن تا دو هفته آینده لغو شد.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره جزئیات لغو پروازها و ورود مسافران از طریق کشورهای ثالث به ایران توضیح داد: اکثر مسافران از طریق شرکت هواپیمایی ترکیه وارد ایران می‌شدند که این شرکت نیز پروازهای خود به لندن را لغو کرده است.

وی گفت: همچنین پرواز شرکت‌های هواپیمایی خارجی که اقدام به انتقال مسافران از لندن به تهران کنند لغو می‌شود و در نهایت اگر مسافر بیماری وارد کشور شود از طریق وزارت بهداشت قرنطینه می‌شود.  

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در مورد پرواز به کشورهای اروپایی که احتمال شیوع ویروس جهش‌یافته در آنها وجود دارد نیز افزود: ما منتظر نتیجه‌گیری وزارت بهداشت هستیم و در صورت اعلام این وزارتخانه مبنی بر وجود این ویروس در کشورهای دیگر به‌طور قطع پرواز به این کشورها نیز لغو می‌شود.


 

کد خبر 574492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار