فرماندار بناب گفت: آمار مبتلایان کرونا در بناب سه برابر شده است، طبق آمارها استفاده از ماسک توسط مردم به ۲۰ درصد کاهش یافته است.

کرونا تبریز

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رفیعی فرماندار بناب در جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با اشاره به عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی مردم گفت: به علت عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در روزهای اخیر آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا تا سه برابر در بناب افزایش یافته است.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان بناب با تاکید بر احساس مسئولیت دستگاه‌های اجرایی در زمینه مقابله با کرونا گفت: عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی با عادی انگاری جامعه از هیچ دستگاه و نهادی سلب مسئولیت نمی‌کند و همه باید به وظایف خود عمل کنند.

رفیعی سپس بر ممنوعیت برگزاری هرگونه همایش و مراسم در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت: مدیران ادارات در صورت ضرورت جلسات را به صورت ویدئو کنفرانس برگزار کنند.

او در خصوص مراسم تشییع و تدفین اموات نیز گفت: حضور افراد به غیر از بستگان درجه‌یک اموات هنگام تشییع و تدفین ممنوع است.

فرماندار بناب در ادامه شهرداری را ملزم کرد ضمن انجام ضدعفونی اماکن عمومی و ناوگان شهری نسبت به ایجاد محدودیت در تفرجگاه‌ها و پارک‌های شهر اقدام کند.

رفیعی گفت: سوخت گیری خودروها در جایگاه‌های سوخت صرفاً باید توسط اپراتورهای جایگاه‌ها انجام گیرد و آن‌ها ملزم به این کار هستند و در صورت عدم تمکین با جایگاه‌های متخلف برخورد خواهد شد.

کد خبر 551888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار