رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب با اشاره به مشکلات و آسیب‌های باشگاه‌های ورزشی شهرستان ناشی از شیوع کرونا، گفت: شیوع کرونا منجر به تعطیلی ۳۴ باشگاه ورزشی و بیکاری ۲۰۰ نفر در شهرستان شده است.

باشگاه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، سیدمجید یزدانی، دوشنبه ۳۱ شهریور اظهار کرد: تعطیلی بلندمدت باشگاه‌های ورزشی علاوه بر ضررهای مالی، آثار روحی و روانی بسیاری بر ورزشکاران وارد می‌کند.

وی گفت: ادامه این روند می‌تواند آثار جبران‌ناپذیری بر بیش از پنج هزار ورزشکار سازمان یافته شهرستان داشته باشد که قبل از شیوع این بیماری با حضور در باشگاه‌های ورزشی به پرورش جسم و روح خود می‌پرداختند و انرژی خود را تخلیه می‌کردند. مسئولان با درک شرایط و بازنگری در پروتکل‌ها و با مشورت از کارشناسان امر اقدام به بازگشایی باشگاه‌ها کرده و از وارد شدن خسارت‌های بعدی به باشگاه‌ها و به تعطیلی کشیدن آنها جلوگیری کنند.

جمعی از مدیران باشگاه‌های ورزشی شهرستان بناب طی تماس با خبرنگار ایرنا با ابراز نگرانی و نارضایتی از وضعیت پیش آمده اعلام کردند مسئولان اقدام عملی برای جبران ضررهای ناشی از تعطیلی هفت ماهه باشگاه‌ها انجام نداده‌اند.

کد خبر 551162

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار