مرد جوانی که همسر صیغه‌ای خود را به قتل رسانده بود، مدعی شد این کار را به خاطر عشق به دختر آن زن و با همدستی همین دختر انجام داده است.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایران، روز شنبه ۸ شهریورماه تعدادی از دامداران محلی در تماس با پلیس از توقف مشکوک یک خودرو پژو پارس در تپه‌های اطراف گلپایگان خبر دادند که مأموران پس از حضور در محل و بررسی خودرو و اطراف آن متوجه شدند که جسد زنی ۳۹ ساله پس از قتل در آن به آتش کشیده شده است.

در ادامه، مأموران تحقیقات‌شان را برای شناسایی عامل قتل آغاز کردند و موفق شدند قاتل ۳۲ ساله را در همان اطراف دستگیر کنند.

پس از انتقال متهم به اداره پلیس، وی ضمن اعتراف به قتل گفت: این زن همسر صیغه‌ای من بود و به خانه‌اش رفت و آمد  داشتم تا اینکه  دختر ۱۸ ساله او را دیدم و عاشقش شدم. بعد از مدتی تصمیم به ازدواج با او گرفتم اما وقتی مادرش متوجه شد به‌شدت با ما مخالفت کرد.

من و دختر جوان که او را مانع ازدواجمان می‌دیدیم، وی را روز چهارم شهریور در خانه به قتل رساندیم و چند روزی هم جسد را در خانه نگه داشتیم اما وقتی متوجه شدیم جسد در حال فاسد شدن است، آن را به بیابان برده و به آتش کشیدیم.

با اعترافات متهم، دستور بازداشت دختر مقتول نیز صادر شد و تحقیقات در این باره ادامه دارد.

کد خبر 544815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • مهدی IR ۱۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۱۰
    2 0
    وحشی ترازاین دخترفاسدومردمعلوم الحال تودنیاکیست؟؟؟؟داریم بدترازاینا؟؟

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار