مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران گفت: ستاد ملی کرونا هنوز ابلاغیه‌ای درباره تعطیلی بوستان‌های تهران ارسال نکرده است.

بوستان فدک

به گزارش همشهری آنلاین، با شیوع موج تازه کرونا، محدودیت‌های جدیدی برای برخی اماکن و مشاغل از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در نظر گرفته شده است اما هنوز تکلیف فعالیت بوستان‌های تهران معلوم نیست. این در حالی است که در موج اول کرونا با تصمیم ستاد ملی کرونا محدودیت تردد در بوستان‌ها و فضای سبز محلی در نظر گرفته شده بود و همچنین چهار بوستان جنگلی پایتخت از جمله، چیتگر، سرخه حصار، لویزان و یاس فاطمی تهران به دلیل شیوع کرونا تعطیل شده بودند.

علی‌محمد مختاری، مدیرعامل سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهر تهران درباره این موضوع گفت: با شیون موج تازه کرونا و اعلام محدویت‌های جدید، هنوز درباره وضعیت بوستان‌های تهران ابلاغیه‌ای از سوی ستاد کرونا به دست ما نرسیده و چیزی در این زمینه اعلام نشده است.

او افزود: قطعا اگر ستاد کرونا تصمیم به تعطیلی بوستان‌ها بگیرد به شهرداری تهران اعلام می‌کند و سازمان بوستان‌ها و فضای سبز هم آن را اجرا کرده و بوستان‌ها به دنبال آن تعطیل می‌شوند اما هنوز چیزی اعلام نشده است.

تهران حدود دو هزار و ۲۶۸ بوستان و همچنین چهار پارک جنگلی دارد که با شیوع موج نخست کرونا تا نیمه‌های اردیبهشت امسال تمامی این بوستان‌ها با تصمیم ستاد ملی کرونا تعطیل بود و از تاریخ ۱۶ اردیبهشت مجدد به کار خود ادامه دادند با این حال تعطیلی چهار پارک‌ جنگلی پایتخت بعد از این تاریخ هم در راستای مقابله با ویروس کووید ۱۹ ادامه داشت.

کد خبر 531445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار