بر اساس آیین‌نامه سازمان لیگ فوتبال، خبرنگاران نمی‌توانند برای تهیه گزارش بازی تیم‌های قشقایی و سپیدرود رشت به ورزشگاه پارس شیراز بروند اما چند عکاس اجازه دارند برای گرفتن عکس وارد این ورزشگاه شوند.

خبرنگاران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مسئول برگزاری مسابقات لیگ سه‌شنبه ۱۰ تیر با اعلام این مطلب گفت: پس‌ازاینکه مقرر شد مسابقات لیگ برتر و دسته یک باشگاه‌های کشور آغاز شود،  سازمان لیگ نیز به‌منظور رعایت پروتکل‌های  بهداشتی در شرایط کرونایی آیین‌نامه‌ای در ۵۰ بند صادر کرد که باید اجرا شود.

بهرام کرمدار ادامه داد: طبق بند ۶ این آیین‌نامه تنها ۶ عکاس مجاز هستند که وارد زمین شوند و باید به‌صورت ۲ گروه سه نفره، پشت دروازه‌های ۲ تیم مستقر شوند.

وی اضافه کرد:همچنین بر اساس بند ۳۴ و ۳۵ آیین‌نامه اجرایی، منطقه مصاحبه با بازیکنان (میکسدزون) و  اتاق کنفرانس برای مصاحبه با  مربیان نیز تعطیل است.

مسئول سازمان لیگ افزود: پس از اتمام بازی روابط عمومی هیات فوتبال از طریق شبکه‌های اجتماعی نسبت به تدارک کنفرانس مطبوعاتی مربیان اقدام خواهد کرد.

کرمداربیان کرد: دیدار تیم‌های قشقایی و سپیدرودرشت توسط شبکه تلویزیونی استانی به‌صورت زنده پخش خواهد شد.

این دیدار از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور (جام آزادگان) سه‌شنبه دهم تیرماه ۹۹ از ساعت ۳۰: ۱۹ بدون حضور تماشاگران در ورزشگاه پارس شیراز برگزار می‌شود.

هم‌اینک در جدول رده‌بندی رقابت‌های لیگ دسته یک پس از انجام ۲۶ بازی، تیم فجر شهید سپاسی شیراز با ۳۷ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارد و هنوز شانس صعود به لیگ برتر را دارد، تیم قشقایی شیراز نیز با ۲۹ امتیاز در رده دوازدهم جدول است و تیم سپیدرود رشت هم با ۲۶ امتیاز در رده شانزدهم جدول است و خطر سقوط این تیم را تهدید می‌کند.

همچنین تیم فجر شهید سپاسی شیراز استان فارس در هفته بیست و هفتم این رقابت‌ها، امروز سه‌شنبه دهم تیرماه ۹۹ از ساعت ۵۰/ ۱۹ در کرج به مصاف گل ریحان این شهر خواهد رفت که تیم کرج با ۴۰ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و همچنان شانس صعود به لیگ برتر را دارد.

تیم مس رفسنجان نیز با ۵۳ امتیاز صدرنشین است و بخت زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد، تیم مس کرمان با ۴۶ امتیاز دوم و تیم‌های خوشه طلایی ساوه و آلومینیوم اراک با ۴۵ امتیاز سوم و چهارم هستند.

در رقابت‌های فوتبال لیگ دسته یک ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم‌های اول و دوم به لیگ برتر دوره بیستم صعود خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.

تیم‌های ملوان انزلی و شهرداری تبریز هم درخطر سقوط به دسته دوم قرار دارند.

کد خبر 526966

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =