نامواره سریال «آقازاده» به نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی که قرار است به زودی راهی شبکه نمایش خانگی شود، منتشر شد.

لگوی سریال آقازاده

به گزارش همشهری آنلاین  به نقل از روابط عمومی سریال، «آقازاده» که با گذشت ۹۰ درصد از تصویربرداری با شیوع کرونا در کشور به ناچار متوقف شد، قرار است به زودی با لحاظ کردن تمهیدات بهداشتی وزارت بهداشت ضبط خود را از سر بگیرد. در حالی که اخیرا شایعاتی درباره بیمار شدن حامد عنقا؛ نویسنده و تهیه کننده سریال شنیده می شد، این فیلمنامه نویس که در ایام نوروز یک حمله قلبی را پشت سر گذاشته، اکنون با طی کردن روند درمان و دوران نقاهت در تلاش برای به پایان رساندن پروژه تولیدی خود است.

عنقا طی روزهای گذشته در گفتگو با رادیو«گیومه» گفت: «آقازاده» از تمام کارهای من در این سال‌ها حتی سریال تاریخی «نردبام آسمان» سخت تر بود. هم موضوع سختی داشت و هم برای اولین بار شکل خاصی از روایت را تجربه کردیم. ما سعی کردیم ترکیب خیلی خاصی از بازیگران را کنار هم بنشانیم. «آقازاده» پرکاراکترین و پربازیگرترین کاری است که در این سال ها داشتم. تهیه کننده سریال با اشاره به اینکه پیش تولید «آقازاده» از اردیبهشت ماه ۹۸ آغاز شد، ادامه داد: ما وارد تولید شدیم و تا همین ماجرای کرونا یعنی ۶، ۷ اسفند کار ادامه داشت. حالا کمتر از ۱۰ درصد کار باقی مانده است 

وی درباره زمان شروع دوباره کار، توضیح داد: منتظریم تا از سوی وزارت ارشاد و ستاد ملی کرونا این موضوع اعلام شود. فکر می‌کنم در همین چند روزه کار به انجام برسد. فکر می‌کنم از یک هفته ۱۰ روز بعد از اینکه فیلمبرداری مان را شروع کنیم با هماهنگی وزارت ارشاد و اخذ پروانه نمایش بتوانیم پخش سریال را آغاز کنیم.

تدوین و ساخت موسیقی قسمت های ابتدایی این سریال درحال انجام است و به زودی پخش آن در شبکه نمایش خانگی و سامانه های وی او دی فیلیمو و نماوا آغاز می‌شود. امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز و هنرمندی نیکی کریمی، با حضور افتخاری محمدحسین لطیفی بازیگران «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی هستند.

کد خبر 506405

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار