فراخوان نخستین جشنواره مجازی برای مقابله با کرونا با عنوان «نمایش‌خانه» منتشر شد.

نمایشخانه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، سازمان مردم‌نهاد نیمدری سبز با همکاری دفتر تئاتر خیابانی این اداره‌کل، با هدف بالا بردن روحیه افراد در هنگام قرنطینه و بهبود فضای روحی و روانی افراد درگیر با بحران ویروس کرونا قصد دارد جشنواره نمایش‌خانه را با شعار «هر خانه، یک تماشاخانه تئاتر»، در سطح غیرحرفه‌ای و با مشارکت کودکان‌ونوجوانان و همراهی مادران‌ و پدران برگزار کند.

 دیگر نهادهای مشارکت‌کننده در این رویداد دفتر امور اجتماعی‌وفرهنگی استانداری بوشهر، کانون پرورش فکری کودکان‌ونوجوانان و انجمن هنرهای نمایشی استان بوشهر هستند. این جشنواره موضوعی با تمرکز بر محورهای چگونه کرونا را شکست دهیم، نوروز را در خانه بمانیم و متل‌ها و قصه‌های قدیمی سرزمین مادری را احیا کنیم در ۴ بخش نمایش‌های ایرانی، نمایش عروسکی، نمایش کوتاه و استندآپ کمدی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثارشان را با مدت زمان ۵ تا ۱۵ دقیقه با تلفن همراه ضبط و تا تاریخ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۶۹۷۴۰۲۴۶ ارسال کنند.

آثار دریافتی در پنج حوزه بازیگری، نویسندگی، کارگردانی، طراحی‌صحنه و موسیقی داوری خواهند شد و جوایزی به برگزیدگان اهدا می‌شود و اختتامیه جشنواره مجازی «نمایش‌خانه» با اعلام قبلی در بندر بوشهر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ایمیل و صفحه اینستاگرام جشنواره «نمایش‌خانه» به این شرح زیر nimdarysabz@gmail.com و nimdarysabz  مراجعه کنند.

کد خبر 491378

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار