مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به شایعه استفاده از جوهر نمک برای ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها واکنش نشان داد.

ضدعفونی اتوبوس

به گزارش همشهری آنلاین، محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از ضدعفونی کردن ناوگان اتوبوسرانی پایتخت بر اساس دستورالعمل کنترل محیطی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و گفت: عملیات ضد عفونی اتوبوس‌های شرکت واحد با هدف مقابله با گسترش ویروس کرونا از طریق تماس مسافران با سطوح داخلی اتوبوس‌ها انجام می‌شود.

ترفع خاطرنشان کرد: نمایندگان مراکز بهداشت جهت کنترل مواد مصرفی و فرایند عملیات ضدعفونی کردن اتوبوس‌ها در توقفگاه‌های شرکت واحد مستقر هستند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن رد ادعاهایی که در فضای مجازی مبنی بر استفاده از جوهر نمک برای ضد عفونی کردن اتوبوس‌ها مطرح شده بود، اعلام کرد برای این مجموعه توجه به حفظ سلامت کارکنان خدوم خود و شهروندان از هر اولویتی بالاتر و مهم‌تر است.

وی افزود: از مردم فهیم تهران می‌خواهیم به شایعاتی که این روزها توسط افراد فرصت‌طلب، جویای نام و احیاناً افرادی که قصد تشویش اذهان و برهم زدن نظم عمومی را دارند توجه نکنند.

عملیات ضد عفونی کردن اتوبوس‌های پایتخت از روز اول اسفند و همزمان با آغاز شیوع ویروس در تهران شروع شده و به‌ صورت شبانه‌روزی ادامه دارد. تا کنون گروه‌های مختلف رسانه‌ای از نزدیک از این عملیات بازدید کرده‌اند.

کد خبر 488629
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha