سرپرست دبیرخانه ستاد مدیریت محله اعلام کرد: با توجه به خطر شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفاظت از سلامتی شهروندان و کارکنان شهرداری، ارزیابی داوطلبان سمت مدیریت محله متوقف شد.

شهرداري تهران

 به گزارش همشهری آنلاین، مهدی شیرزاد سرپرست دبیرخانه ستاد مدیریت محله با اعلام این خبر گفت: این تصمیم هم‌راستا با دستورات و سیاست‌ کلی شورای شهر و شهرداری تهران جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اتخاذ شد و به محض از بین رفتن خطر و عادی شدن شرایط فعالیت کانون ارزیابی داوطلبان سمت مدیریت محله ادامه خواهد یافت.

سرپرست دبیرخانه ستاد مدیریت محله تاکید کرد: در فاصله زمانی توقف فعالیت کانون ارزیابی داوطلبان سمت مدیریت محله، نتایج ارزیابی داوطلبان در محله‌هایی که تمامی دواطلبان احراز سمت مدیریت محله آن‌ها مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند، بررسی و حائزین بیشترین امتیازات برای معرفی به هیئت امنای هر محله و انتخاب نهایی به معاونت اجتماعی شهرداری مناطق ۲۲‌گانه معرفی خواهند شد. 

فرایند انتخاب مدیران محله طی فراخوانی در اواسط آذر ماه ٩٨ با ثبت نام از علاقه‌مندان تصدی سمت مدیریت محله های شهر تهران آغاز و در ادامه از افرادی که حائز امتیازهای لازم در مرحله اول شده اند جهت حضور در کانون ارزیابی مدیران محله های تهران به تدریج دعوت به عمل می آید. 

در جریان فراخوان ثبت نام از علاقمندان تصدی سمت مدیریت محله در تهران بیش از ۳۱۰۰ نفر از شهروندان برای مدیریت محله‌های گوناگون شهر تهران ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۷۰۰ نفر بر مبنای یک جدول امتیازات وارد کانون ارزیابی شدند که تاکنون مراحل ارزیابی بیش از ۱۱۰۰ نفر آن‌ها به اتمام رسیده است. تهران ٣٧٦ محله دارد.

کد خبر 487444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار