سه‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۷ - ۰۷:۳۹
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: سرمربی تیم فوتبال پیروزی تهران گفت: بازی مقابل تیم استقلال تهران دیدار محشری خواهد بود زیرا برای صدرنشینی در جدول رده بندی به میدان می‌رویم

به گزارش واحد مرکزی خبر، افشین قطبی افزود: اگر آن 6 امتیاز کسر نشده بود، هنوز تیم فوتبال پیروزی صدرنشین بود.

این مربی تاکید کرد: کسر این امتیازها، جدول رقابتهای فوتبال باشگاه های برتر کشور را جالب تر کرده است.

وی اظهار داشت: تیم فوتبال استقلال تهران بهتر شده است ضمن آنکه نزدیک شدن این تیم را به صدرجدول پیش بینی می‌کردم.

قطبی درباره تیم فوتبال پیروزی تهران هم گفت: اگر قهرمانی می‌خواهیم باید بهترین نوع از فوتبال خود را در زمین بازی ارائه کنیم .

همچنین سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در باره بازی با تیم پیروزی گفت: هواداران برتری آبی پوشان را در شهرآورد شصت و چهارم خواستارند.

به گزارش واحد مرکزی خبر، فیروز کریمی افزود: تلاش می‌کنیم با بازسازی روحی و روانی و تمرینات منظم مقابل تیم فوتبال پیروزی تهران به میدان برویم.

وی ابراز امیدواری کرد تیم فوتبال استقلال تهران با یاری خدا و ارائه بازی منطقی برنده شهرآورد شود.

کریمی با ابراز تاسف از باخت اسقلال تهران مقابل سپاهان گفت: با وجود شایستگی به سپاهان باختیم و از این بابت شرمنده هواداران هستیم.

وی با تشکر از هواداران استقلال تهران گفت: هواداران در روز شهرآورد هم از استقلال حمایت کنند و آبی پوشان را تنها نگذارند و با صبر و حوصله تیم خود را تشویق کنند.

دیدار شصت و چهارم تیم های فوتبال پیروزی و استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و چهارم رقابتهای باشگاه‌های برتر کشور، ساعت 15 روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود

کد خبر 47369

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان

وبگردی