رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با بیان اینکه بررسی‌ها نشان می‌دهد وضعیت بازار تهران در شرایط فعلی خطرزاست، گفت: تنها راه برون‌رفت از وضعیت فعلی، بازسازی و نوسازی بازار ضمن حفظ بافت تاریخی آن است.

بازار تهران

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از شهرنوشت، رضا کرمی، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در خصوص وضعیت ایمنی بازار تهران، گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد وضعیت بازار در شرایط فعلی‌ خطرزاست، در بازار تهران می‌توان منتظر بروز بحران‌هایی از جمله فروریزش و آتش‌سوزی بود.

کرمی با اشاره به انجام اقدامات مقطعی و کوتاه در بازار تهران، افزود: شیوه کارگذاری لوله‌های گاز و برق‌کشی نامناسب بدون رعایت اصول ایمنی، وضعیت بازار را خطرزا کرده است. انجام اقدامات کوتاه‌مدت و مُسکن‌وار در درازمدت اوضاع را پیچیده و خطرناک‌تر هم می‌کند.

رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تنها راه برون‌رفت از وضعیت فعلی را بازسازی و نوسازی بازار ضمن حفظ بافت تاریخی دانست و گفت: خیابان‌های خیام، ۱۵ خرداد، مولوی و ری باید از لحاظ ایمنی بررسی شوند؛ البته نباید این موضوع را نادیده بگیریم که این منطقه می‌تواند مرکزی بسیار پیشرفته‌ برای تجارت باشد.

کد خبر 462223

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار