همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل اقدام به کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی کرده بود، خبر داد.

دستگيري

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار سیدمحمود میرفیضی درباره جزئیات این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با بهانه تاسیس یک مرکز درمانی در شهرستان آمل و وعده جذب کادر درمانی و کارکنان این مجموعه از شهروندان کلاهبرداری کرده است، موضوع در دستور کار پلیس امنیت عمومی آن شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان مازندران افزود: متهم با انعقاد قرارداد با برخی پزشکان و توجیه تهیه ملزومات، انجام امور اداری و وعده استخدام به بیش از ۱۰۰ نفر مبالغی را از این افراد دریافت کرده و متواری شده است.

سردار میرفیضی خاطرنشان کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های به عمل آمده متهم در عملیاتی غافل‌گیرانه دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۰ میلیارد ریال کلاهبرداری از مال‌باختگان اعتراف کرد.

وی از کشف مقادیر جالب توجهی اسناد جعلی از مخفیگاه متهم خبر داد و اظهار کرد: این کلاهبردار حرفه‌ای پس از تشکیل پرونده با قرار صادره از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران از مردم خواست قبل از انعقاد هرگونه قرارداد و پرداخت هرگونه وجه به افرادی که به بهانه‌های مختلف سعی در شراکت با آنان دارند، حتماً از طریق مراجع قانونی از اصالت و صحت ادعای آنان آگاهی پیدا کنند و در صورت مواجهه با موارد مشکوک مراتب را به مراجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند.

کد خبر 461357

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =