همشهری‌آنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر تهران از تصویب بودجه ۱۰ میلیارد تومانی برای برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین خبر داد.

محسن هاشمي

به گزارش شهرنوشت، محسن هاشمی در حاشیه صد و شصت و هفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به مصوبات جلسه یکشنبه هفتم هر شورا اظهار کرد: در جلسه امروز شورای شهر تهران ۱۰ میلیارد تومان برای مراسم پیاده‌روی اربعین به تصویب رسید و تأکید شد این اعتبار در مواردی هزینه شود که توسط ستاد مرکزی اربعین مشخص شده و طی سه ماه نیز گزارش عملکرد مالی به شورا ارائه شود.

هاشمی گفت:به مناسبت روز آتش‌نشان، از اقدامات آتش‌نشانان کشور به ویژه تهران، تقدیر و تشکر می‌کنیم. همچنین با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص نام شهدا بر خیابان‌ها و معابر شهری، قرار شد اقدامات و مراقبت‌های لازم در خصوص رویه‌ای که طی سال‌های گذشته انجام شده و ادامه دارد، انجام شود و گزارش آقای عطا در این خصوص نیز به شورا ارائه خواهد شد.

او افزود: امروز ۲۲ معبر نامگذاری شدند و قیمت موزه نقشه نیز به تصویب رسید.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص انتقاد به طرح ترافیک جدید توضیح داد: نباید پیش‌داوری کنیم بلکه باید بگذاریم این تذکر به شهرداری ابلاغ و پاسخ شهرداری نیز به شورا ارائه شود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی درباره نتایج بازدید خود از پارک جنگلی چیتگرعنوان کرد: برای نگهداشت این پارک ۷ تا ۱۰ میلیارد تومان هزینه می‌شود، درحالی‌که هزینه‌های آب پرداخت نشده و آب این بوستان قطع شده است. البته در تذکر به شهرداری گفته شد که هزینه آب‌بها پرداخت شود و در نهایت مشخص شد اختلاف‌نظری در خصوص انشعاب آب وجود دارد.

کد خبر 456808

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =