بهار از راه رسیده و سال جدیدی آغاز شده است. سالی برای نو شدن و نو کردن. سالی برای تلاش بیشتر و رسیدن به اهدافی که سال پیش محقق نشدند و قرار است امسال با پشتکار حاصل شوند.

محمدرضا دهداری‌پور

شهرداران مناطق مرکزی تهران هم با تبریک سال جدید، بهترین‌ها را برای شهروندان آرزو کردند. 

  • گام‌های بزرگ‌تر برای آبادانی 

اواسط سال گذشته به این منطقه آمدم و سکان شهرداری را به دست گرفتم و خدمت‌گزاری به شهروندان را آغاز کردم. بی‌تردید منطقه ۶ قلب پایتخت است. موقعیت جغرافیایی و مکان‌های اداری و تجاری و مراکز آموزشی و علمی ویژگی‌های این منطقه هستند که آن را از سایر مناطق تهران متمایز می‌کند. همه شهروندان در این منطقه رفت‌وآمد می‌کنند و به آن انس گرفته‌اند. همین ویژگی‌های منحصربه‌فرد است که کار ما خدمت‌گزاران را سخت و دشوار می‌کند.

سال گذشته همراه با همه دوستان و همکاران در شهرداری منطقه تلاش کردیم تا به مطالبات و خواسته شهروندان پاسخ دهیم و در حد توان و اختیارات کمبودها را رفع و نقاط قوت و ظرفیت‌ها را افزایش دهیم. همگی تلاش کردیم خدمت‌گزاران لایق و شایسته‌ای باشیم و امیدواریم در این مهم موجب رضایتمندی شهروندان را جلب کرده باشیم. در سال جدید برای همه مردم ایران به‌ویژه ساکنان منطقه ۶ سالی پر از خیر و برکت، سلامتی و تندرستی آرزو می‌کنم و امیدوارم اگر توفیق خدمت در این منطقه نصیبم شد بتوانم با کمک و همراهی شهروندان گام‌های بزرگ‌تری در ‌آبادتر کردن منطقه برداریم و شاهد شکوفایی بیشتر و بیشتر در محله‌ها باشیم. 

  • محمدرضا دهداری‌پور-شهردار منطقه۶

 آغازی برای طرح‌های جدید

در سال جدید شهرداری منطقه ۷ با همه توان و ظرفیت‌های خود در حوزه‌های شهری و شهروندی، همانا در تلاش است تا بلکه با ایجاد فضایی شاد و البته متفاوت از سایر ایام سال، روزهای خوش و سرشار از آرامشی را برای شهروندان رقم بزند. خوشبختانه ما توانستیم سال گذشته از همین ظرفیت‌های مردمی برای رنگ‌آمیزی دیوارهای شهر، پاکسازی و زیباسازی منظر شهری استفاده کنیم و امیدوارم با اجرای برنامه‌های متنوع و شاد فرهنگی ‌ـ تفریحی در منطقه، سالی خوب و خاطره‌انگیز برای مردم رقم بخورد و ما بتوانیم با بهره‌برداری از طرح‌های جدید و آغاز پروژه‌هایی که بیشترین بازده را در رفع نیازهای شهروندان دارند،

ضمن تحقق شعار «تهران، شهری برای همه‌»، تلاش کنیم تا سطح خدمات به شهروندان را بیش از پیش، ارتقا و بهبود بخشیم. در همین‌جا فرصت را مغتنم می‌شمارم و در سال جدید برای همه شهروندان و هموطنان، آرزوی سلامتی و سرافرازی در همه ابعاد زندگی دارم و از خداوند منان، سالی سرشار از نعمت‌های الهی و توفیقات روزافزون را خواستارم. 

سمیه حاجوی
شهرداری منطقه ۷ 

  • حرکت در مسیر توسعه همه جانبه منطقه

نوروز سرآغاز و شروع زیبایی‌ها و خوبی‌هاست، «بهار»، نو شدن طبیعت و نشاط و سرزندگی انسان‌هاست. در سال جدید بهترین‌ها را برای شهروندان آرزو می‌کنم. خوشبختانه سال گذشته کوشیدیم با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در منطقه گام‌های خوبی در مسیر اعتلای منطقه برداریم. یکی از مهم‌ترین اقداماتی که سال ۱۳۹۷ در منطقه پیگیری شد بسترسازی برای اجرای بزرگ‌ترین پروژه فرهنگی و اجتماعی منطقه تحت عنوان «پهنه رودکی بود» پروژه‌ای که نخستین نتایج حاصل از اجرای آن را مردم می‌توانند امسال شاهد باشند. امید آن داریم که در سال ۱۳۹۸ نیز همچون سال ۱۳۹۷ بتوانیم در سایه همدلی و همراهی شهروندان با شهرداری منطقه شاهد رشد و توسعه منطقه در ابعاد مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باشیم. 

نصرالله‌آبادیان
 شهردار منطقه۱۱

  • ارائه خدماتی مطلوب‌تر

منطقه ۱۲ به دلیل وجود ابنیه تاریخی بسیار و تبدیل شدن به یکی از قطب‌های مهم گردشگری و تاریخی پایتخت، قلب تاریخی طهران شناخته می‌شود. سال گذشته تلاش کردیم با اجرای برنامه‌های متنوع و اقدامات مهم در میدان «مشق»، خیابان «سی‌تیر»، بوستان «زندگی» در محله «هرندی»، شهروندان بهار لذتبخشی را تجربه کنند. این موضوع سبب شده است، شهرداری منطقه تاریخی تهران به نسبت مناطق دیگر روزهای پرکاری را برای خدمت به مردم و بازدیدکنندگان در منطقه پیش رو داشته باشد و خدمات قابل ارائه به شهروندان بدون تغییر مانند گذشته استمرار داشته باشد. امیدوارم با تلاش مجموعه کارکنان شهرداری در منطقه، در سال جدید نسبت به سال‌های گذشته، خدمات بهتر و مطلوب‌تری به شهروندان ارائه دهیم و بتوانیم رضایت اهالی را جلب کنیم. 

 علی‌محمد سعادتی
شهردار منطقه ۱۲

کد خبر 436444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار