مجموع نظرات: ۰
دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی در مورد ایستگاه‌های سرویس مدرسه توضیح داد و جزئیات اطلاعات این خطوط اعلام شد.

پیمان سنندجی،مدیرعامل شرکت واحد اتوبوس‌رانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد طرح ویژه تعبیه "ایستگاه‌های سرویس مدرسه" در نقاط مختلف گفت: در عمده کشورها، سرویس مدرسه تحت عنوان "اسکول باس" در نظر گرفته شده که در مسیرهای مشخصی تردد می‌کنند تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی به دانش‌آموزان، آموزش داده شود.

پيمان سنندجي با بیان این‌که امسال برای اولین بار ۲۲ خط از خطوط اتوبوسرانی به سبک سرویس مدرسه (اسکول باس) به دانش‌آموزان تهرانی خدمت‌رسانی خواهد کرد، گفت: برای اولین بار در هر یک از مناطق ۲۲ گانه، مسیری که بیشترین مدرسه در آن قرار دارد، را شناسایی کرده و اتوبوسی خاص با پلاکارد "اتوبوس مدرسه" که با تابلوهای ویژه مدارس تزئین شده، صرفا به دانش‌آموزان خدمت دهی می‌کند.

او افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده این اتوبوس‌ها در سه نوبت صبح، ظهر و عصر در مسیرهای پیش‌بینی شده به دانش‌آموزان سرویس‌دهی خواهند کرد.

سنندجی با بیان این‌که سرفاصله حرکت این اتوبوس‌ها ۱۵ دقیقه در نظر گرفته شده است، ادامه داد: همچنین برای دانش‌آموزانی که از این سرویس مدارس استفاده می‌کنند کارت‌هایی با ۵۰ درصد تخفیف نیز در نظرگرفته شده تا دانش‌آموزان ترغیب شوند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

سرویس مدرسه

اتوبوس مدرسه

jadvalservice۱۱

کد خبر 417958

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار