همشهری آنلاین: دوره شرح و تفسیر عاشقانه‌ها و نشست فلسفه نجات در اندیشه مولانا برگزار می‌شود.

نجات در اندیشه مولانا

دوره شرح و تفسیر عاشقانه‌ها و نشست فلسفه نجات در اندیشه مولانا در مؤسسه لغت‌نامه دهخدا و مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

دوره شرح و تفسیر عاشقانه‌های مولانا در مثنوی معنوی، ادامه برنامه‌های پیشین این مؤسسه در زمینه شرح و تفسیر اشعار مولانا با تفسیر ایرج شهبازی، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، است.

ایرج شهبازی عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و مؤلف کتاب‌های پیدای پنهان، گنگ گویا، داستان‌های مثنوی معنوی، سرای سکوت، سفری بر آسمان کن و... است. اين دوره از مهرماه 1397، روزهاي دوشنبه هر هفته از ساعت 16 تا 17.30 در موسسه لغت‌نامه دهخدا و مركز بين‌المللي آموزش زبان فارسي دانشگاه تهران برگزار شده و به مدت ۸ هفته ادامه خواهد داشت

همچنین به مناسبت هشتم مهرماه، روز بزرگداشت مولوی، نشست فلسفه نجات در اندیشه مولانا با سخنرانی استاد کریم زمانی برگزار می‌شود.استاد کریم زمانی، مولوی‌شناس و مؤلف کتاب‌های شرح جامع مثنوی معنوی در شش مجلد، شرح کامل فیه‌مافیه و کتاب بر لب دریای مثنوی معنوی است.

این برنامه یکشنبه ۸ مهر ۹۷ از ساعت ۱۶.۳۰ در تالار دکتر افشار مؤسسه لغت‌نامه دهخدا برگزارمی‌شود.شرکت در این برنامه برای علاقه‌مندان آزاد است.

کد خبر 417740

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار دین و اندیشه

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha