همشهری‌آنلاین: سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تا پایان پاییز ۹۷ به سامانه‌های جامع مالی و قراردادهای شهرداری تهران می‌پیوندد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، هم‌زمان با چهل و چهارمین نشست کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران که به ریاست دکتر بهاره آروین برگزار شد، وضعیت بکارگیری سامانه‌های مالی، قراردادها و کنترل پروژه در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در نشست موردنظر که با حضور مهندس احسان نوش‌آبادی، مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران و مدیران ارشد سازمان مربوطه انجام شد، وضعیت این سازمان به عنوان یکی از نهادهای پروژه محور مدیریت شهری در زمینه استفاده از سامانه مالی، سامانه قراردادها و کنترل پروژه بررسی شد تا با توجه به الزام زیرمجموعه‌های شهرداری تهران به اعلان عمومی اطلاعات مربوط به معاملات، شرایط راه‌اندازی کامل سامانه‌های مذکور در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تا پایان آذرماه سال جاری فراهم شود.

به گفته دکتر آروین، حجم بالای قراردادهای عمرانی در سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، پیوستن این سازمان به سامانه‌های مالی و قراردادهای شهرداری را به یکی از اولویت‌های کاری کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تبدیل کرده‌است.

همچنین با توجه به این‌که حجم قابل توجهی از پروژه‌های عمرانی پایتخت توسط این سازمان اجرا می‌شود، ثبت به روز اطلاعات مربوط به پیشرفت عملیات اجرایی پروژه‌ها در سامانه مدیریت و کنترل پروژه از اهمیت زيادي برخوردار است.

کد خبر 417284

برچسب‌ها

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha