همشهری‌آنلاین: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تدوین یک برنامه زمان‌بندی جدید، با هدف اتمام فاز نخست پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی در سال ۱۳۹۸ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس ایرج معزی در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی گفت: بهره‌برداری از فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی در بخش حد فاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا زیرگذر الغدیر تا پاییز سال 98 به طول می‌انجامد،

مهندس معزي از برگزاری نشست کمیته راهبری پروژه در هفته آتی خبر داد و گفت: در این نشست که با حضور تمام نهادهای دست‌اندرکار و همچنین نماینده سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برگزار خواهد شد، درباره موارد مهمی از قبیل برنامه زمان‌بندی، رفع معارضات و نحوه تامین اعتبارات لازم تصمیم‌گیری خواهد شد.

گفتنی است در بازدید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از پروژه احداث بزرگراه شهید بروجردی، مهندس سید محمد فیاض شهردار منطقه 18 نیز حضور داشت.

بزرگراه شهید بروجردی، بزرگراهی در امتداد آزادراه تهران- ساوه و در بخش حدفاصل بزرگراه آزادگان تا بلوار 45 متری بهار است. یکی از مهم‌ترین نتایج بهره‌برداری از این بزرگراه، اتصال دسترسی بازار آهن به بزرگراه آزادگان و آزادراه تهران- ساوه و در نتیجه حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه 18 خواهد بود.

گفتنی است عملیات اجرایی در محدوده‌های شرقی و غربی پل تقاطع رودخانه کن براي فراهم ساختن شرایط اتصال اتوبان تهران- ساوه به بزرگراه شهید بروجردی همچنان ادامه دارد.

کد خبر 421010

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار شهری

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha