همشهری آنلاین: پدر و مادر «سعید براتی» پس از شنیدن آزادی فرزندشان که ۴۷۶ روز در اسارت اشرار بود سجده شکر به جا آوردند و با جمله «خدایا همه خدمتگزاران نظام را توفیق دهد» از مسئولان قدردانی کردند.

قدردانی

به گزارش ایرنا، صبح امروز چهارشنبه خانه سعید براتی، مملو از اقوام و خویشاندوان و مردمی بود که دل در گرو این آب و خاک دارند، زبان پدر و مادر این سرباز وطن از خوشحالی قفل شده بود، نمی دانستند با چه زبانی از مسئولان نظام قدردانی کنند.

پدر سعید براتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خدا را شاکر و سپاسگزارم که بعد از این همه مدت، خبر آزادی فرزندم را شنیدیم.

«ولی براتی» گفت: سعید در مرز میرجاوه سیستان و بلوچستان خدمت می کرد که توسط گروهک تروریستی از ناحیه پا مجروح شد و به اسارت در آمد.

وی ادامه داد: در این حادثه متاسفانه 9 نفر از سربازان کشور به شهادت رسیدند و ما بعد از شنیدن اسارت سعید خیلی ناراحت و نگران حالش بودیم و در این مدت خانواده به ویژه مادرش حال و روز خوشی نداشت.

پدر این سرباز افزود: امروز خوشحالیمان را مدیون سربازان گمنام امام زمان (عج)، اطلاعات، ناجا، مرزبانی و سپاه و مسئولان نظام هستیم و خدا را هزاران بار شکر می کنیم که فرزندمان را بار دیگر به آغوش خانواده بازگرداند.

او گفت: فرزندمان اکنون در تهران به سر می برد و قرار است که بزودی به آغوش گرم خانواده برگردد، در این مدت مردم خوب استان و اقوام نیز ما را تنها نگذاشتند و در کنار ما بودند.

برادر سرباز آزاد شده از دست اشرار نیز گفت: نمی دانیم که چگونه خوشحالیمان را از این اتفاق ابراز کنیم و باورمان نمی شود که سعید قرار است دوباره با خنده های شیرینش به جمع ما بیاید.

«وحید براتی» افزود: من از همه مسئولان نظام به سبب کار بزرگی که در حق مردم و خانواده براتی انجام داند تشکر می کنم.

به گزارش ایرنا، سعید براتی به همراه 11 نفر از ماموران مرزبانی نیروی انتظامی متشکل از سه نیروی کادر و 9 سرباز وظیفه اوایل اردیبهشت پارسال در منطقه مرزی «چاهندو» میرجاوه سیستان و بلوچستان هنگام تعویض پست مورد حمله و کمین تروریست ها قرار گرفتند.

در این اقدام تروریستی سه درجه دار و 6 سرباز وظیفه مرزبانی در اثر تیراندازی تروریست ها به شهادت رسیدند، دو سرباز وظیفه نیز زخمی شدند و سعید براتی سرباز وظیفه که زخمی شده بود توسط اشرار و تروریست ها ربوده شد.

شهرستان 110 هزار نفری مانه و سملقان در غرب بجنورد واقع شده است.

کد خبر 413769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار