همشهری‌آنلاین: میشل اوباما، بانوی اول سابق آمریکا در اظهاراتی دونالد ترامپ را به یک پدر بی مسئولیت که اجازه می‌دهد فرزندانش بی‌رویه آب نبات بخورند و شب‌ها تا دیروقت بیدار بمانند و از قوانین پیروی نکنند، تشبیه کرد.

میشل اوباما، همسر باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در سخنرانی خود خطاب به جمعی از حامیانش در کنفرانسی در شهر بوستون آمریکا گفت: هشت سال ریاست جمهوری باراک اوباما مثل این بود که یک پدر خوب در خانه باشد. پدر مسئولی که از شما می‌خواهد سر وقت به رختخواب بروید و هویج‌هایتان را بخورید!

به گزارش ایسنا به نقل از دیلی میل، او ادامه داد: اما حالا ما پدر دیگری داریم. ما فکر می‌کردیم که در دوره او وضعیت جالب شود. شاید در حال حاضر حس خوبی باشد چون ما می‌توانیم کل روز آب نبات بخوریم و شب‌ها تا دیروقت بیدار بمانیم و از قوانین پیروی نکنیم.

میشل اوباما در پاسخ به پرسشی درباره عملکرد ترامپ در دوره ریاست‌جمهوری‌اش گفت که فقط یک "آه عمیق" می‌کشد.

او اظهار کرد: من درباره چیزهایی که از همسر خود یاد گرفتم فکر می‌کنم. من یاد گرفتم که او را یک رهبر ببینم و خیلی درس‌های دیگر درباره کنترل خلق و خو و صبر و تحمل. من فکر می‌کنم که او با چنین DNA به دنیا آمده است.

او ادامه داد: در تاریخ زمان‌هایی است که انسان فکر می‌کند در حال عقب گرد است در حالی که بخشی از یک رشد است.

میشل اوباما در عین حال هیلاری کلینتون، رقیب ریاست‌جمهوری دموکرات سابق ترامپ را تحسين كرد و او را "شایسته‌ترین شخصی که تاکنون کاندیدای ریاست‌جمهوری آمریکا شده" خواند و شکست هیلاری کلینتون در انتخابات را ناشی از حضور کم رای‌دهندگان در انتخابات دانست.

او همچنین گفت که به دنبال کاندیداتوری برای ریاست‌جمهوری نیست و توضیح داد: من هرگز شور و شوقی برای سیاست نداشته‌ام و اتفاقی با کسی ازدواج کردم که شیفته سیاست است.

کد خبر 402219

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =