همشهری‌آنلاین: بشار اسدف رئیس جمهور سوریه در دیدار با هیئتی از جوانان عربی تاکید کرد: ریشه طرحی‌ریزی که علیه امت عربی ما می‌شود دائما حول محور تقویت مفاهیم تسلیم شدن، کرنش کردن و نابودی تفکر مقاومت است.

 بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه در دیدار با نمایندگان سازمان‌ها و جریان‌های سیاسی و جوانان کشورهای عربی تصریح کرد: امروز وجود جوانانی مثل شما جوانان عربی مقاوم دلیلی بر پویایی این امت، شکست خواسته‌های دشمنان و ناکامی آنها در اهداف‌شان است و شکست آنها تا زمانی که شعله مقاومت در وجدان جوانان عربی که شما نمونه مهمی از آنها هستید، روشن باشد، ادامه خواهد یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)،بشار اسد تاکید کرد: وظیفه و مسئولیت شما مقابل این چالش‌ها دنبال کردن ایده نحوه تغییر واقعیت و ساخت آینده است. این ایده باید همراه با عمل باشد. نمی‌توان با آرزو و بستن چشم‌ها به روی واقعیت چنین تغییری را ایجاد کرد.

او اضافه کرد: شما باید با گفت‌وگو و بحث و به جریان انداختن آن در کشورها و سازمان‌هایتان وارد عمل شوید چون گفت‌وگو اساس هر تغییر و اساس قدرت شما به عنوان نسل جوان است و جرات طرح هر موضوعی و کنکاش آن با هر درجه حساسیتی مانع نفوذ دشمنان در بین ما می‌شود.

این دومین دور از حضور هیئت جوانان عربی در اردوی جوانان عربی مقاوم بود که در آن جوانانی از سوریه، لبنان، تونس، فلسطین، یمن و الجزائر حضور داشتند.

کد خبر 380435

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار غرب آسیا

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha