همشهری‌آنلاین: حمید متبسم، آهنگساز و نوازنده تار و سه‌تار به همراه وحید تاج، خواننده و ابراهیم اسماعلیی اراضی داوری برنامه هزارصدای سنتی را بر عهده دارند که قرار است چهارم مرداد در فرهنگسرای ارسباران برگزار شود.

هزار صدا و متبسم

روابط عمومی برنامه هزار صدا ضمن اعلام این خبر به همشهری‌آنلاین نوشت: بخش سنتی هزارصدا ساعت 18 چهارشنبه چهارم مرداد در سالن اصلی فرهنگسرای ارسباران برگزار می‌شود و در آن حمید متبسم در کنار وحید تاج و ابراهیم اسماعیلی اراضی به بررسی و تحلیل آثار گروه‌های شرکت‌کننده و انتخاب گروه برتر خواهند نشست.

حمید متبسم، آهنگساز و نوازنده صاحب سبک موسیقی ایران که دو روز بعد، یعنی ششم مرداد به همراه  وحید تاج کنسرتی را برگزار خواهند کرد، برای اولین بار به عنوان داور در برنامه هزارصدا حضور می‌یابند، اما شاعر، ترانه‌سرا، منتقد و روزنامه‌نگار، ابراهیم اسماعیلی اراضی پیش از این دوبار به عنوان داور در این برنامه حضوریافته بود.

 در این برنامه که ششمین برنامه هزارصدا و دومین برنامه بخش سنتی هزارصدا در سال جدید است، حسین علیشاپور هم با نوازندگی سنتور کاوه شفیعی به عنوان خواننده مهمان اجرای برنامه خواهد داشت.
علیشاپور در سال‌های گذشته هم به عنوان داور و هم به عنوان خواننده مهمان، مهمان برنامه هزارصدا بود.

اول مرداد روز تولد استاد احمد ابراهیمی‌ و دوم مرداد سالروز درگذشت استاد مرتضی نی‌داود است، به همین مناسبت این برنامه به این دو چهره ماندگار موسیقی ایران تقدیم خواهد شد.

هزارصدا اولین برنامه مسابقه استعدادیابی موسیقی در داخل ایران و اولین مسابقه منسجم ساز و آواز در تاریخ موسیقی ایران برای معرفی صداها و چهره‌های جدید است که هر ماه دوبار و در بخش‌های سنتی و پاپ به مدیریت و اجرای آرش نصیری برگزار می‌شود.

روز برگزاری بخش سنتی هزارصدا اولین چهارشنبه هر ماه و روز برگزاری بخش پاپ آن سومین پنجشنبه هر ماه است.

کد خبر 377105

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار