همشهری آنلاین: استاندار تهران تاکید کرد: راه اندازی کارناوال و کاروان های تبلیغاتی ممنوع است.

مهر نوشت: سید حسین هاشمی در جمع اعضاء هیات نظارت بر انتخابات و نیز فرمانداران استان تهران با بیان این که راه اندازی کارناوال و کاروان های تبلیغاتی ممنوع است، گفت: تجمع در مقابل ستادهای انتخاباتی نیز نیاز به مجوز دارد.

وی سپس بر آغاز فرآیند رای گیری راس ساعت ۸ صبح جمعه ۲۹ اردیبهشت در تمام شعب اخذ رای استان تهران تاکید و اضافه کرد: هرگونه تاخیر در آغاز فعالیت شعب اخذ رای منجر به تذکر کتبی فرمانداران خواهد شد.

استاندار تهران از فرمانداران خواست با رعایت بی طرفی کامل به اجرای دقیق قانون بپردازند و گفت: باید زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود و همینطور هم خواهد شد و مردم مومن و انقلابی ما انتخاباتی باشکوه در روز جمعه رقم خواهند زد، انتخابات باید هرچه شفاف تر، امن تر و باشکوه تر برگزار شده و در برابر چشمان دشمنان انقلاب اسلامی قرار بگیرد.

وی تعامل و اعتماد بین دستگاه ها را عاملی برای تسهیل برگزاری انتخابات دانست و گفت: هیچکس آخرت خود را نخاوهد فروخت، چرا که اعمال ما از دیدگاه خداوند پنهان نخواهد ماند، بین خود و خدا، عهد می بندیم که به بهترین شکل و با رعایت امانتداری انتخابات را برگزار کنیم و انتخابات مجلس تجربه بسیار خوبی است برای این که ببینیم زمانی که هدف انسان اجرای مر قانون و صیانت از آراء مردم باشد کارها پیش خواهد رفت.

کد خبر 370058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار