مجموع نظرات: ۰
پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
۰ نفر

همشهری‌آنلاین: داریوش مهرجویی، کارگردان نامی سینمای ایران همزمان با آخرین‌ روزهای نمایشگاه کتاب تهران در غرفه ناشر تازه‌ترین آثارش حضور پیدا می‌کند تا ضمن دیدار با مخاطبان به امضای آثارش بپردازد.

مهرجویی

ایبنا ضمن اعلام این خبر نوشت مراسم جشن امضای سه کتاب داریوش مهرجویی، نویسنده و کارگردان شهیر ایرانی، جمعه 22 اردیبهشت ساعت 16 در محل غرفه انتشارات به‌نگار برگزار خواهد شد.

مهرجویی پاییز سال گذشته دو سفرنامه را در یک کتاب و با عنوان «دو خاطره: سفرنامه پاریس، عوج کلاب» به همت نشر به‌نگار منتشر کرد. سفرنامه اول شرحی است درباره سفر به پاریس و بخش دوم کتاب نیز به سفرنامه دوبی این هنرمند نامی اختصاص یافته است.

مهرجویی همزمان با این سفرنامه، رمان «سفر به سرزمین فرشتگان» را از سوی همین ناشر ارائه کرد. رمانی 142 صفحه‌ای که ردوپای جهان سینمایی و فلسفی مهرجویی در آن مشهود است. وی بار دیگر در قامت یک رمان‌نویس، در واپسین روزهای زمستان گذشته چاپ دوم رمان «آن رسید لعنتی» را پیش‌روی مخاطبانش قرار داد.

انتشارات به‌نگار، برای دسترسی آسان و جامع به آثار داستانی این نویسنده و هنرمند برجسته، هر سه عنوان کتاب فوق را در یک پکیج و با قیمت 35 هزار تومان در نمایشگاه کتاب امسال عرضه کرده است.

مراسم جشن امضای سه کتاب داریوش مهرجویی، در سالن A2 راهروی 3 غرفه 20 و راس ساعت 16 با حضور نویسنده برگزار می‌شود.

کد خبر 369689

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی