همشهری‌آنلاین: پروانه‌ ساخت فیلم سینمایی جدید داریوش مهرجویی و نخستین تجربه‌ کارگردانی جهانگیر الماسی به‌شکل رسمی صادر شد.

جلسه‌ شورای صدور پروانه‌ فیلم‌سازی 35 میلی‌متری 20 شهریور‌ماه برگزار شد و فیلم‌های «چه خوبه که برگشتی» به تهیه‌کنندگی داریوش مهرجویی، رضا درمشیان و کارگردانی داریوش مهرجویی و همچنین «رنج و سرمستی» به تهیه‌کنندگی محمد نشاط و کارگردانی جهانگیر الماسی رسما پروانه‌ ساخت خود را دریافت کردند.

در این جلسه، شورای پروانه‌ ساخت موافقت اصولی برای فیلم‌نامه‌ «گیل» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی جهانگیر جهانگیری را نیز صادر کرد.

براساس این گزارش،‌ جلسه‌ شورای صدور پروانه‌ نمایش نیز سه‌شنبه 20 شهریورماه در محل معاونت آثار سینمایی تشکیل و پروانه‌ نمایش فیلم‌های «مروارید» به تهیه‌کنندگی جواد نوروز‌بیگی و کارگردانی سیروس حسن‌پور، «فرزند خوانده» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی وحید نیکخواه‌آزاد، «‌بزرگ مرد کوچک‌» به تهیه‌کنندگی پروانه مرزبان و کارگردانی صادق صادق دقیقی، «بچه‌های جسور» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حجت‌الله سیفی و «آدم آهنی» به تهیه‌کنندگی مقصود جباری و کارگردانی رحیم بهبودی‌فر صادر شد.

کد خبر 184368
منبع: همشهری آنلاین

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سینما

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز