همشهری آنلاین: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما نه تنها روی موشک هایمان بلکه روی تک تک فشنگ ها و تجهیزاتمان شعار مرگ بر اسراییل را حک می کنیم. چرا که مرگ بر اسراییل شعاری راهبردی است که تمام آزادی خواهان عالم به این مقاومت و شجاعت ایران اسلامی مفتخرند.

به گزارش ايسنا، سردار غلامحسین غیب پرور در یادواره شهدای مدافعان حرم با محوریت شهدای خان‌طومان در مصلای امام خمینی ساری اظهار کرد: گروه‌های تکفیری قصد دارند تا به نام اسلام ریشه آن را بخشکانند اما نمی توانند به اهداف شوم خود دست یابند.

وی با بیان اینکه رمز شکست گروه‌های تکفیری و صهیونیستی را باید در جان‌فشانی‌های شهدا و رزمندگان جستجو کرد، گفت: تقدیم ۳۷ شهید مدافع حرم از مازندران، تلاش مجاهدان و مدافعان حرم را به‌خوبی آشکار می‌کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به شکل‌گیری انقلاب اسلامی و مجاهدت‌های امام خمینی خاطرنشان کرد: علما و آزادگان برای احیا و پاسداری از دین خدا مجاهدت کردند و با وجود بی مهری های دشمنان دین اسلام و انقلاب اسلامی همچنان پابرجا مانده است.

غیب پرور با اشاره به اینکه فتنه سوریه از نقشه‌ های رژیم صهیونیستی است، تصریح کرد: حاکمان سرسپرده منطقه با همکاری اسرائیل می‌خواهند به اسلام ضربه بزنند.

وی افزود: شهدای نظام اسلامی، شجاع وارد میدان شدند و برابر توطئه‌ها و برنامه‌ریزی‌های دشمنان، حصر اقتصادی و هجمه ‌های فرهنگی ایستادند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه دشمنان میلیاردها دلار هزینه کردند تا دین، باور و مقدسات مردم ایران را از بین ببرند، تصریح کرد: گروه‌های تکفیری حرمله های دوران سیدالشهدا هستند که امروز اعتقادات دینی را نشانه گرفتند.

غیب پرور همچنین افزود: شهدا موجب سرافرازی کشور هستند و حضور در مراسم یادواره‌های شهدا، پاسداشت ارزش‌ها و ایثارگری‌ها است و انقلاب اسلامی با در صحنه ماندن مردم به حیاتش ادامه می‌دهد.

وی با بیان اینکه انقلاب را نباید با چیزی معامله کرد، گفت: در راستای حفظ ارزش‌ و اصول‌ها باید ایستادگی کرد و در این راستا انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های مختلف جامعه نقش مهمی دارد.

سردار غیب پرور تاکید کرد: ما نه تنها روی موشک هایمان بلکه روی تک تک فشنگ ها و تجهیزاتمان شعار مرگ بر اسراییل را حک می کنیم. چرا که مرگ بر اسراییل شعاری راهبردی است که تمام آزادی خواهان عالم به این مقاومت و شجاعت ایران اسلامی مفتخرند.

وی در همین خصوص افزود: شعار مرگ بر اسراییل تقوا و روحیه انقلابی و پایبندی به اصول می خواهد و زیر سوال بردن آرمان ها و شعارهای انقلاب حرفی بی ارزش است.نبرد ما با اسراییل قابل معامله نیست.

 

کد خبر 369452

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار